GeForce NOW vítá Sheltered 2, Kena: Birdge of Spirits a další novinky. SHIELD TV za akční cenu

Společnost Team17 během 30 let tvorby počítačových her zakusila různé role. Od vydání hitů, jako jsou série Worms nebo Overcooked, až po pomoc novým nezávislým vývojářům. Jejich rozmanitá kolekce je zastoupena více než 40 hrami v knihovně služby Geforce NOW. 

„GeForce NOW nám umožňuje sdílet naši vášeň pro hry i našeho nezávislého ducha s větším počtem hráčů než kdykoli předtím,“ řekl Harley Homewood, vedoucí obchodní divize ve společnosti Team17. „Hráči si mohou díky streamování na GeForce NOW vychutnat naši rozmanitou sbírku her i na méně výkonných zařízeních tak, jako by měli pořádnou herní sestavu.“

Rozsáhlý katalog známého vydavatele se dnes rozrostl o pokračování postapokalyptického survival simulátoru Sheltered 2, který následuje nedávno přidanou simulaci kultu Honey, I Joned a Cult. V bohatém seznamu si jistě přijdou příznivci i dalších žánrů. Do nejznámějších bitev druhé světové války se lze zapojit v akci Hell Let Loose. Rodinnou zábavu zajistí Worms Rumble, milovníci plošinovek si přijdou na své v Neon Abyss a pořádnou výzvu zase představuje metroidvania Blasphemous.

Tento týden ale není jen v znamení novinky od Team17. V den svého vydání do služby také zamířila dlouho očekávaná akční adventura Kena: Bridge of Spirits. Mezi další přírůstky z řad nově vydaných her patří Beyond Contact, Sable a World War Z: Aftermath.

GeForce NOW na kterékoliv televizi s NVIDIA SHIELD TV

NVIDIA SHIELD TV přináší vyladěný Android TV přehrávač, který nabízí podporu streamování 4K HDR obsahu, například s nedávno spuštěnou službou AppleTV+ s podporou Dolby Vision a Dolby Atmos. HD obsah lze zase upscalovat do 4K pomocí AI (pro využití funkce při 60 FPS je třeba PRO verze). 

Zařízení je jako stvořené pro hraní na GeForce NOW. Připojit jej lze k téměř každé televizi nebo projektoru a užívat si hry na obrovské úhlopříčce. Až do 3. října je možné základní verzi NVIDIA SHIELD TV možné zakoupit se slevou 600 Kč.  Nabídka je dostupná v obchodě NVIDIA nebo přímo na stránkách prodejce Alza.cz

Blog: https://blogs.nvidia.com/blog/2021/09/23/geforce-now-thursday-september-23/
Tento týden v GeForce NOW přibývá: