Maximalizujte svůj kreativní potenciál s novou minimalistickou bezdrátovou klávesnicí Logitech MX Keys Mini

Menší, ale funkčnější, navržená pro usnadnění tvůrčí práce

Praha 28. září 2021 – Společnost Logitech představuje nové bezdrátové klávesnice MX Keys Mini a MX Keys Mini for Mac. Jejich minimalistická konstrukce skrývá mnoho vylepšení a jsou určeny především pro tvůrce obsahu. MX Keys Mini nabízí to nejlepší z dobře známých, standardně velkých klávesnic MX Keys v minimalistickém bezdrátovém provedení. Můžete je používat v libovolném prostředí – na velkém designérském stole ve studiu i v domácím pracovním koutku. Na klávesnici MX Keys Mini, která byla vytvořena s ohledem na efektivitu, stabilitu a přesnost, budete psát s jistotou, pohodlně a stylově. Budete se tak moci plně soustředit na práci a využívat na maximum svůj tvůrčí potenciál. Klávesnice Logitech MX Keys Mini a MX Keys Mini pro Mac budou dostupné v České republice v průběhu října za doporučenou maloobchodní cenu 2 999 Kč. 

„Nová menší verze je výsledkem podnětů a požadavků tvůrčí komunity na úpravy naší oblíbené klávesnice MX Keys,“ řekl Tolya Polyanker, manažer řady MX Master pro kreativitu a produktivitu ve společnosti Logitech. „Klávesnice MX Keys Mini vám umožní získat zpět kontrolu nad vaším pracovním prostorem, poskytne vám více místa pro vaše nápady a zároveň vám zajistí dlouhodobou produktivitu a pohodlí.“

Klávesnice MX Keys Mini je vybavena technologií Perfect Stroke, což je nejlepší nemechanická technologie kláves společnosti Logitech. Minimalistický tvar umožňuje psát s vyrovnanými rameny a umístit myš blíže ke klávesnici, abyste nemuseli tolik natahovat ruku. Výsledkem je lepší držení těla a ergonomie práce. Díky eliminaci nadbytečných a překážejících kláves jsou všechny potřebné klávesy co nejblíže na dosah prstů. Vylepšená stabilita kláves snižuje hlučnost a zároveň optimalizuje odezvu při psaní. Sférická prohlubeň na hlavních klávesách a hmatové výstupky pro polohování ruky usnadňují orientaci prstů a přispívají k plynulosti psaní. S použitím programu Logitech Options jsou u MX Keys Mini k dispozici tři nové funkce pro usnadnění práce – klávesa pro diktování (funkce systémů Windows a macOS, dostupná ve vybraných zemích), klávesa pro ztlumení/odpojení mikrofonu a klávesa pro emoji. 

Klávesnice MX Keys Mini se rychle nabíjí přes port USB-C, snadno se připojuje až ke třem bezdrátovým zařízením s technologií Bluetooth® Low Energy a je kompatibilní s platformami Windows®, Chrome, Linux a Android, macOS, iOS, iPadOS, Bluetooth a USB adaptérem Logi Bolt. Klávesnice MX Keys Mini pro Mac je optimalizována pro macOS, iOS a iPadOS. 

MX Keys Mini dokáže zaujmout každého i díky třem barevným variantám – růžové, světle šedé a grafitové. Výborným doplňkem jsou myši řady Master – získáte tak ideální kombinaci MX produktů a můžete tvořit jako nikdy předtím.

Společnost Logitech navrhuje svoje produkty tak, aby se nejen dobře používaly, ale měly také minimální negativní dopad na životní prostředí. Udržitelný design zohledňuje environmentální a sociální hlediska od okamžiku získání surovin až po ukončení životnosti, a proto je část plastových dílů klávesnic MX Keys Mini vyrobena z recyklovaného plastu (PCR) – 30 % u grafitové a 12 % u světle šedé a růžové varianty. Program využívání PCR společnosti Logitech je součástí jejího závazku navrhovat produkty s ohledem na udržitelnost a přicházet s inovacemi, které prodlouží využitelnost materiálů a pomohou tak snížit vliv naší výroby na emise uhlíku. Do konce roku 2021 bude polovina nynějšího sortimentu pracovních myší a klávesnic Logitech obsahovat určitý podíl PCR a nově uváděné produkty budou používat PCR, kdekoli to bude možné. Společnost Logitech podporuje také odpovědné hospodaření se světovými lesy. Papírové obaly MX Keys Mini proto pocházejí z lesů s certifikací FSC(R).

Cena a dostupnost 

Klávesnice Logitech MX Keys Mini a MX Keys Mini pro Mac budou k dispozici v České republice od poloviny října. Doporučená maloobchodní cena klávesnic MX Keys Mini a MX Keys Mini for Mac je 2 999 Kč. Klávesnice MX Keys Mini for Business budou na klíčových trzích k dostání koncem října. Obraťte se na místního prodejce nebo navštivte stránky Logitech.com/workdesk. Pro získání dalších informací o klávesnicích MX Keys Mini a MX Keys Mini for Mac navštivte stránky Logitech.com, náš blog nebo se s námi spojte na sociálních sítích LinkedIn, Facebook a Twitter.

### 

O značce Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je celosvětově přední výrobce herních zařízení pro PC a konzole. Logitech G se zaměřuje na to, aby hráčům na všech úrovních nabízela nejlepší produkty v tomto oboru – klávesnice, myši, náhlavní sady, podložky pro myši a simulátory, například volanty a letecké kniply, které vznikly díky spojení inovativního designu, vyspělých technologií a hluboké vášně pro hraní. Společnost Logitech International se sídlem v Lausanne byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech G můžete získat na webových stránkách www.LogitechG.com, firemním blogu nebo @LogitechG.