Do ulic Českých Budějovic vyráží kurýři Bolt Food, jídlo dovezou do pouhých 25 minut

Portfolio služeb platformy Bolt v jihočeské metropoli rozšiřuje doručování jídla prostřednictvím aplikace Bolt Food. Kurýři se zelenou termotaškou slibují bleskurychlé doručení a vezou vysoké slevy v prvních týdnech provozu služby i mimořádně výhodné podmínky spolupráce pro restauratéry.

Letos na jaře spustila platforma Bolt v Českých Budějovicích svoji službu odvozu autem. Nyní si Budějovičtí mohou také nechat přivézt domů jídlo z restaurací či potraviny z obchodů prostřednictvím aplikace Bolt Food. V rámci několik týdnů trvající promo akce nabízí dopravu zdarma do vzdálenosti 3 kilometrů a slevu ve výši 30 procent na jídlo ze všech restaurací. Patří mezi ně řetězce i místní podniky, jako například oblíbené restaurace MET, Alchymista, Panský šenk nebo La Festa. Jejichž řada se bude dle poptávky rozšiřovat stejně, jako počet službou Bolt Food obsluhovaných obchodů s potravinami. Mezi ty budou patřit lokální pekařství a cukrárny, ale také vinárny nebo květinářství.  

Aplikace Bolt Food je dostupná na Google Play i App Store a umožňuje sledovat celý proces objednávky od jejího doručení restauraci přes vyzvednutí kurýrem po zazvonění u zákazníkova domovního zvonku. To se u uživatelů těší velké oblibě stejně jako okolnost, že partnerští kurýři se zelenými termotaškami Bolt Food typicky dováží do pouhých 25 minut. Prostřednictvím Bolt Food si v Českých Budějovicích bude možné objednávat od 9 do 23 hodin v okruhu 6 km od restaurace nebo obchodu.

„Po službách mobility v Českých Budějovicích spouštíme také rozvoz jídla pod značkou Bolt Food. Místním restauracím umožní jednoduše získávat nové zákazníky, přitom je náš systém objednávání jídel ale nijak nezavazuje, například k minimálnímu počtu objednávek. Zato Bolt Food poskytuje partnerským restauracím rychlou a osobní zákaznickou podporu, stejně jako podporu marketingovou,” vysvětluje Marek Maxa, manažer Bolt Food pro Českou republiku.

Budějovičtí si mohou také vydělávat rozvozem jídla v zelené termotašce. Zájemce o tuto práci musí být starší 18 let a mít živnostenské oprávnění. Pokud chce nastávající kurýr doručovat veškeré zboží, které je přes aplikaci Bolt Food k dispozici, tedy také například nebalené potraviny, musí si vyřídit zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, takzvaný potravinářský průkaz, což ale jde velice jednoduše.

Českobudějovické restaurace a obchody stejně jako zájemci o práci kurýra se mohou do aplikace Bolt Food registrovat na food.bolt.eu.

O Boltu

Bolt je evropskou superaplikací, jejíž misí je dělat dopravu po městě dostupnou a udržitelnou. Platforma Bolt již slouží 75 milionům zákazníků ve 45 zemích napříč Evropou a Afrikou. Bolt nabízí širokou škálu služeb mobility včetně odvozu autem, sdílení automobilů a elektrických koloběžek, stejně jako doručování jídel a potravin.