HTC VIVE pořídíte v rámci Black Friday až o 6 250 Kč levněji

Omezené Black Friday nabídky se týkají nejen kompletních VR sestav, ale také samostatných headsetů, a dokonce i bezdrátového adaptéru HTC VIVE Wireless, který osvobodí virtuální realitu od kabelů.

Praha, 23. listopadu 2021 – Společnost HTC VIVE dnes odhalila letošní Black Friday nabídky, s kterými fanoušci virtuální reality získají za zvýhodněné ceny nejen HTC VIVE Pro, VIVE Cosmos Elite a VIVE Pro EYE. Slevy se dočkal i bezdrátový adaptér HTC VIVE Wireless, s jehož pomocí mohou hráči zapomenout na zakopávání o kabel spojující headset s počítačem. Aktuální slevy tak ocení nejen čerství nadšenci, ale také zkušení VR dobrodruzi, kterým zpřístupní vylepšení jejich stávající sestavy.

Zvýhodněné nabídky pro letošní Black Friday jsou do 29. listopadu k dispozici na www.vive.com, na www.alza.cz a u vybraných partnerů. Další informace naleznete na adrese: www.vive.com

VIVE Cosmos – skvělý obraz i cena

HTC VIVE Cosmos, který se dočkal slevy 5000 Kč, je ideálním nástrojem pro seznámení s virtuální realitou. Díky odladěnému sledování pohybu pomocí integrovaných kamer nepotřebuje základnové stanice, a tak je jeho instalace dílem okamžiku. Vysoké rozlišení jeho RGB displejů přitom poskytne křišťálový obraz, který hráče snadno vtáhne do kreativních virtuálních světů, 360° videí i závodního vzrušení simulátorů. To vše a nejen to si nyní zájemci o virtuální realitu mohou dopřát již za 16 590 Kč.

VIVE Cosmos Elite – pro nekompromisní herní akce

HTC VIVE Cosmos Elite, zlevněný o celých 6 250 Kč, nabízí hráčům stejně propracovanou prezentaci virtuálních světů jako jeho dostupnější bratříček VIVE Cosmos a přidává podporu základnových stanic Steam VR 1.0. S jejich pomocí nabídne zcela nekompromisní sledování pohybu a také kompatibilitu s bohatým příslušenstvím jako jsou HTC VIVE Trackery, nebo ovladače Valve Index Controllers. Skutečně plnohodnotný VR systém, který zachytí každý pohyb se submilimetrovou přesností, tak fanoušci získají za pouhých 21 340 Kč.

VIVE Pro a VIVE Pro EYE– dokonalé pohodlí pro profesionály

Slevy se dočkaly i headsety z řady HTC VIVE Pro, dlouhodobě vyhledávané především profesionály. HTC Vive Pro Full Kit, jehož konstrukce se stala inspirací pro další generace virtuální reality, lze nyní získat za částku 27 590 Kč. Nabídne přitom precizně odladěnou ergonomii, precizní vyvážení, díky kterému nenamáhá krční páteř, i maximálními možnostmi nastavení. Nechybí vysoké rozlišení, dokonalé barevné podání zajištěné OLED panely a v případě HTC VIVE Pro EYE, jehož cena byla pro Black Friday stanovena na 34 390 Kč, ani technologie sledování pohybu očí. Tu ocení nejen profesionálové při studiu lidského chování, ale také běžní uživatelé, kteří ji mohou využít při sociální interakci v oblíbených multiplayer aplikacích.

VIVE Wireless Adapter – svoboda bez kabelu

Bezdrátový adaptér HTC VIVE Wireless umožní hrát oblíbené VR tituly beze strachu ze zakopnutí o kabel. Díky 50GHz technologii WiGig přitom na rozdíl od běžného Wi-Fi připojení nehrozí rušení přenosu ani vznik kompresních artefaktů obrazu. Milovníci virtuálních světů si tak díky 34% slevě užijí své oblíbené aplikace bez drátů a v nekompromisní kvalitě již za 7 240 Kč.

O systému virtuální reality HTC Vive™

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality který je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Vive přináší, díky nastavitelnému headsetu, dvěma bezdrátovým ovladačům s HD haptickou odezvou a preciznímu snímáním pohybu v rozsahu 360°, ohromující vizuální zážitek a možnost přirozené interakce s virtuálním prostředím. Zároveň systém umožňuje bezdrátové spojení s mobilním telefonem a přenos jeho nejdůležitějších funkcí do virtuální reality, stejně jako propojení s reálným světem pomocí vestavěné kamery. Tyto technologie praktickým způsobem zvyšují bezpečnost a umožňují bezstarostné ponoření do virtuální reality, díky kterému vás virtuální světy zprostředkované systémem HTC Vive pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně. Více informací na www.htcvive.com.