NVIDIA přináší soutěž s o unikátní PC na motivy filmu The Matrix Resurrections

Společnosti NVIDIA a Warner Bros. spojily síly u příležitosti uvedení filmu The Matrix Resurrections v amerických kinech a na HBO Max 22. prosince.  Hráčům možnost vyhrát jeden ze tří oficiálně licencovaných PC s motivem Matrixu. Jde o naprosto jedinečné sestavy s vodním chlazením a nejmodernějšími GPU z rodiny GeForce RTX. Nejvýkonnější sestava se pyšní GeForce RTX 3090, další dvě pohání též high-endové modely: GeForce RTX 3080 Ti.

Designy pocházejí z dílen slavných modderů. Nechybí mezi nimi Stefan Ulrich známý jako RandomDesign nebo Dave Cathey s uměleckým jménem Insolent Gnome. A nejvýkonnější PC „The Breacher“ si vzal na starosti Staszek „Tips“ Wiertelak, kterého čeští hráči dobře znají ze soutěží národních modderských týmů pod hlavičkou GeForce Garage. 

Hraje se také o jeden z pěti unikátních backplate v designu The Matrix Resurrections pro kteroukoliv GeForce RTX 3080 Ti. 

Soutěž probíhá od 14. do 22. prosince na sociálních kanálech společnosti NVIDIA. Konfigurace sestav, profily modderů, kteří se na tomto projektu podíleli, společně s dalšími informacemi najdete na stránkách GeForce.com.

Fotografie PC a backplate ve vysokém rozlišení jsou k dispozici na www.nvidia-press.com.

Doporučené odkazy:

Článek na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/matrix-resurrections-geforce-rtx-pc-giveway

NVIDIA Press Extranet s fotografiemi ve vysokém rozlišení:

www.nvidia-press.com.

Podmínky soutěže s TheMatrix Resurrections:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/contests/matrix-resurrections-sweepstakes-official-rules/

The Matrix Resurrections – trailer na HBO Max:

https://www.hbomax.com/the-matrix-resurrections?gclid=EAIaIQobChMI2I7pyeHZ9AIVNu7jBx30HwMLEAAYASAAEgK2M_D_BwE&gclsrc=aw.ds

The Matrix Resurrections – oficiální stránka:

https://www.whatisthematrix.com/