Tech Data uzavřela novou evropskou distribuční smlouvu s NVIDIA pro hardware, software a služby

Rozšířená smlouva zahrnuje systémy NVIDIA DGX, kompletní softwarovou sadu NVIDIA AI Enterprise a NVIDIA Omniverse Enterprise

Praha, 4. ledna 2022 – Tech Data a TD SYNNEX Company uzavřela novou evropskou distribuční smlouvu se společností NVIDIA, globálním lídrem v oblasti accelerated computing. Díky nové dohodě se podstatně rozšíří portfolio produktů a řešení NVIDIA, které Tech Data nabídne partnerům. Do nové distribuční smlouvy byl zahrnut hardware, software i služby NVIDIA. Tech Data tak podpoří komplexní distribuci portfolia NVIDIA v regionu.

Novou smlouvou byla doposud Tech Data pokrývaná nabídka NVIDIA Networking posílena o hardware NVIDIA, softwarový balík NVIDIA AI Enterprise, výpočetní systémy NVIDIA DGX™ a platformu NVIDIA Omniverse™ Enterprise. „Těšíme se, že rozšíříme dosah řešení NVIDIA v rámci našeho ekosystému a pomůžeme partnerům zkrátit jejich dobu uvádění na trh díky rozsáhlému portfoliu doplňků, předprodejním technických týmům a integračním službám,“ uvedl Hugo Graça, Tech Data viceprezident Global Computing Components, Europe.

NVIDIA AI Enterprise je komplexní cloudová sada softwaru pro umělou inteligenci a analýzu dat, která je optimalizována, certifikována a podporována pro provoz na virtualizačním softwaru VMware vSphere. NVIDIA Omniverse Enterprise je rozšiřitelná, otevřená platforma pro 3D simulaci a návrhářskou spolupráci ve sdíleném virtuálním prostoru. Distribuční dohoda dále přidává systémy NVIDIA DGX, superpočítače optimalizované pro úlohy umělé inteligence a strojového učení. 

Tech Data pro nabídku NVIDIA použije svojí metodologii Solution Factory, která umožňuje firmám řešit IT problémy s využitím předem připravených řešení, která jsou navržena pro jednoduché a rychlé nasazení. Tato řešení vyvíjí Tech Data s využitím rozsáhlého portfolia dodavatelů v kombinaci s obchodními a technologickými odbornými znalostmi vlastních expertů Tech Data. 

Produkty a služby NVIDIA jsou nyní k dispozici partnerům Tech Data v Německu a Itálii. V dalších zemích, včetně České republiky, budou zmíněné produkty a řešení dostupné v průběhu příštího roku. O dostupnosti v ČR bude Tech Data včas informovat.

O společnosti Tech DataTech Data – A TD SYNNEX Company (NYSE: SNX) je předním globálním distributorem a agregátorem řešení pro ekosystém IT. Jsme inovativní partner, který pomáhá více než 150 000 zákazníkům ve více než 100 zemích maximalizovat hodnotu investic do technologií, prokazovat obchodní výsledky a otevírat růstové příležitosti. 22 000 spolupracovníků TD SYNNEX se sídlem v Clearwateru na Floridě a ve Fremontu v Kalifornii se věnuje spojování podmanivých IT produktů, služeb a řešení od více než 1 500 nejlepších dodavatelů technologií ve své třídě. Naše portfolio edge-to-cloud je ukotveno v dynamicky rostoucích technologických segmentech, včetně cloudu, kybernetické bezpečnosti, big data/analytiky, IoT, mobility a všech souvisejících služeb. Společnost TD SYNNEX se zavázala sloužit zákazníkům a komunitám. Věříme, že můžeme mít pozitivní dopad na obyvatele a naši planetu, protože záměrně jednáme jako zodpovědný člen společnosti. Usilujeme o to, abychom byli rozmanitým a inkluzivním zaměstnavatelem s příležitostmi pro talenty napříč IT ekosystémem. Pro více informací navštivte www.TDSYNNEX.com nebo nás sledujte na Twitteru, LinkedIn, Facebooku a Instagramu.