Atmedia opět nabídne exkluzivní reklamní prostor během Zimních olympijských her

Praha, 19. 1. 2022 – Mediální zastupitelství tematických televizních stanic Atmedia nabízí zadavatelům televizní reklamy speciální partnerství Zimních olympijských her v Pekingu 2022 na Eurosport 1, které budou tradičně patřit k nejsledovanějším sportovním událostem tohoto roku. Stejně jako v loňském roce tak společnost v průběhu letošních olympijských her vyčlení televizní stanici Eurosport 1 z obchodních balíčků atmax, atadults a atchoice a nabídne inzerentům exkluzivně hned několik reklamních formátů – od sponzorských vzkazů přes reklamní spoty s garantovanou pozicí po standardní televizní spoty.

Společnost Atmedia přináší zadavatelům televizní reklamy unikátní příležitost spojit svou značku s největší sportovní událostí roku a oslovit statisíce televizních diváků Eurosport 1. „Řada z nich navíc patří k atraktivním cílovým skupinám diváků, jako jsou muži v produktivním věku z vysokopříjmových skupin AB,“ popisuje hlavní benefity inzerce na televizní stanici Eurosport 1 během olympijských her Michaela Suráková, Managing Director společnosti Atmedia. 

Podobně jako v minulém roce Atmedia v průběhu letošních olympijských her vyčleňuje televizní stanici Eurosport 1 z obchodních balíčků atmax, atadults a atchoice. „Olympiáda patří k nejsledovanějším sportovním eventům na Eurosport 1 a současně k největším sportovním značkám světa. Z těchto důvodů nabízíme klientům reklamní prostor v průběhu olympijských her za vyšší cenu,“ vysvětluje Michaela Suráková.

Zadavatelům televizní reklamy nabízí Atmedia v období Zimních olympijských her v Pekingu několik reklamních formátů – od sponzorských vzkazů přes reklamní spoty s garantovanou pozicí po standardní televizní spoty. Svou značku mohou klienti prezentovat divákům Eurosport 1 od slavnostního zahájení olympijských her až po jejich ukončení. Vzhledem k výraznému časovému posunu Atmedia také výjimečně otevírá reklamní prostor na televizní stanici Eurosport 1 v nočních hodinách. 

Zimní olympijské hry se konají v Pekingu od 4. do 20. února a televizní stanice Eurosport 1 v jejich průběhu nabídne televizním divákům 200 hodin přímých přenosů, jež budou vysílány od jedné hodiny v noci do půl páté odpoledne. V odpoledních a večerních časech je nahradí sestřihy nejlepších sportovních okamžiků z daného dne. Ze všech sportovních disciplín věnuje Eurosport 1 speciální pozornost především alpskému lyžování, biatlonu, běhu na lyžích, skocích na lyžích, lednímu hokeji a krasobruslení. 

V letošním roce bude Atmedia nabízet speciální partnerství také s dalšími sportovními událostmi na Eurosport 1, jakými jsou například grandslamové turnaje Roland Garros a US Open, cyklistické závody Giro d’Italia, Tour de France a La Vuelta či 24 hodin Le Mans. Řada z nich je přitom na Eurosport 1 vysílána exkluzivně (Giro d’Italia, La Vuelta, US Open, 24 hodin Le Mans).

O společnosti

Společnost Atmedia Czech s.r.o. je obchodní zastupitelství téměř 30 tematických televizních stanic, jež na českém trhu působí od roku 2008. Zabývá se prodejem televizní reklamy a na našem trhu zastupuje lokální i většinu mezinárodních televizních stanic z televizních skupin, jako jsou AMC Networks, Discovery Communications, The Walt Disney Company, Sony Pictures Television nebo slovenská JOJ. V roce 2010 uvedla Atmedia na trh jedinečný způsob prodeje reklamního prostoru prostřednictvím prodejních balíčků.