Tesla od Witty provoní byt. Díky chytrému aroma difuzéru

Praha, 2. února – Tesla od Witty pokračuje v rozšiřování své lifestylové nabídky produktů chytré domácnosti. Dnes do svého portfolia zařadila chytré aroma difuzéry, které provoní celý byt. Kromě pěkného designu potěší také příjemná cena 1290 Kč. 

Značka Tesla, která patří pod Witty s.r.o., doplnila svou nabídku produktů do domácnosti o designový aroma difuzér.

Aroma difuzér provoní místnosti až do 20 m2

Na myšlence, že vůně uklidňují, pomáhají s pocitem bezpečí, ale třeba i se soustředěním, relaxací nebo dobrým spánkem, je postavený nový chytrý aroma difuzér Tesla Smart Aroma Diffuser. Poradit si dokáže s místnostmi až do 20 m2 a zásluhou 2,4 milionu kmitů za sekundu vypouští do svého okolí velmi jemnou páru. Díky tomu se vůně dostane do všech koutů místnosti.

Provoz až na 10 hodin

Tesla Smart Aroma Diffuser je vybavený nádržkou o velikosti 200 ml, maximální výstup páry je 30 ml/h a nabízí celkem dva módy. Během nepřetržitého fungování difuzéru si lze vůně užívat po dobu pěti hodin. Funkce s přestávkami prodlužuje cyklus dokonce na deset hodin.

Díky Wi-Fi přijímači a aplikaci Tesla Smart je možné aroma difuzér ovládat odkudkoli

Stejně jako u všech produktů značky Tesla, i aroma difuzér Tesla Smart Aroma Diffuser je vyroben z nezávadných materiálů, a je tak zcela bezpečný. Pojistka, která na něm nechybí, se zase postará o bezpečné vypnutí ve chvíli, kdy v nádržce dojde voda. 

Součástí chytrého aroma difuzéru je i Wi-Fi přijímač, díky kterému mohou zákazníci domov provonět prakticky odkudkoli a kdykoli, třeba při cestě z práce domů. Stačí mít difuzér propojený s aplikací Tesla Smart. Tesla Smart Aroma Diffuser je v prodeji za 1 290Kč.

Technické specifikace Tesla Smart Aroma Diffuser

napájení/PŘÍKON24 V @ 500 mA
BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍWi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
objem nádrže na vodu200 ml
ROZMĚRY150 x 150 x 143 mm
APLIKACETesla Smart pro Google Android a Apple iOS
maximální výstup páry30 ml/hod
VELIKOST MÍSTNOSTI<20 m2
VÝDRŽDva módy – nepřetržité fungování 5 hodin, fungování s přestávkami až 10 hodin
MATERIÁLPP, PC, ABS

Novinka je dostupná u vybraných prodejních partnerů.

O Tesle a chytré domácnosti 

V roce 2020 rozšířila značka TESLA své portfolio o doplnila ho o novou řadu produktů konceptu chytré domácnosti. Jejím cílem je, aby se chytrá domácnost stala běžnou součástí domovů, ať už se jedná o byty, domy, nebo chaty. Tesla chce produkty chytré domácnosti zpřístupnit široké veřejnosti, a to jak fakticky, tak i z hlediska povědomí. V současné době funguje na českém trhu. Ve svém portfoliu se zaměřuje na kamerové systémy, chytré produkty pro domácí mazlíčky nebo produkty z kategorie péče o vzduch. Značka produktů chytré domácnosti Tesla kompletně spadá do portfolia společnosti Witty s.r.o.