Jak na izolaci šikmých střech v praxi v souladu s novými požadavky poradí webinář společnosti URSA

17. února 2022 – Webinář se bude konat 4. března 2022 od 10 hodin. Je určen především pro odbornou veřejnost jako jsou architekti, projektanti, technici a stavební firmy.  Na své si ale přijde každý, kdo se o téma zateplení budov zajímá. Novinky, které se vztahují k aktuální legislativě a mají vliv na zateplení šikmých střech, představí Ing. arch Tereza Vojancová ze společnosti URSA. Účast na webináři je zdarma. Přihlásit se je možné zde

Výstavba nových budov podléhá od začátku letošního roku novým požadavkům. Cílem legislativní úpravy je snížení spotřeby energií a s tím související zvýšení šetrnosti budov k životnímu prostředí. Na tuto novinku reaguje přední dodavatel minerálních izolací URSA webinářem, který profesionály i laiky seznámí s konkrétními změnami obsaženými v aktuální legislativě. 

„Na webináři se zaměříme na konkrétní oblast zateplení domu, kterým je izolace šikmých střech. Na něm ukážeme, jak nová legislativní pravidla ovlivňují už přípravu samotného návrhu zateplení a na co se musí stavebníci a jejich dodavatelé připravit. V další části webináře se jeho účastníci seznámí také se správnou dimenzí izolace, nejvhodnějšími materiály a také s nejčastějšími chybami, které zateplování provázejí,“ říká Tereza Vojancová, architektka ze společnosti URSA. 

Více informací naleznete na www.ursa.cz

—————————————-

O společnosti URSA

Společnost URSA CZ s.r.o. úspěšně působí na českém stavebním trhu skoro 30 let a je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních minerálních izolací. Pevné místo značky URSA svědčí o tom, že kvalita výrobků prodávaných pod touto značkou má na českém trhu velký význam. Všechny nabízené produkty jsou prvotřídní kvality a vyráběné z ekologicky nezávadných surovin. Společnost URSA je členem Asociace výrobců minerálních izolací a Asociace dodavatelů montovaných staveb. Podrobné informace týkající se produktů společnosti URSA vám rádi poskytnou odborníci na zateplení prostřednictvím tech.poradce@ursa.com.