Novým CFO společnosti FinGO se stal Petr Hýža

Praha, 21. února 2022 – Novým finančním ředitelem společnosti FinGO se stal Petr Hýža, který donedávna vedl na pozici CFO skupinu Slevomat Group. Na nové pozici bude odpovídat za českou i slovenskou pobočku digitální poradenské sítě FinGO. 

Česká digitální poradenská síť FinGO.cz, která oznámila start na českém trhu loni v říjnu, má nového finančního ředitele. Stal se jím 33 letý Petr Hýža, který do společnosti Fingo přišel z pozice CFO Slevomat Group, kde vedl všechny společnosti skupiny Slevomat. Petr Hýža bude mít na starosti jak českou, tak slovenskou pobočku společnosti Fingo.  

Petr Hýža ke svému novému působišti říká: „V práci si na nějakou „pohodičku” nepotrpím a na FinGO se mi líbí to, že chce měnit trh finančního poradenství. Myslím, že tady budu mít prostor pro svoje nápady. Jak ty drobné každodenní, tak ty velké s dopadem na celý chod firmy.”    

„Petr do FinGO přináší klíčovou expertízu řízení financí dynamické, marketingově orientované společnosti řízené skrze data. Díky tomu jsme velice brzy našli společnou řeč a jsme si jistí, že Petr je ten správný finanční ředitel pro naše ambice na Českém i Slovenském trhu. ,” dodává CEO společnosti FinGO Lukáš Novák.

O společnosti Fingo:

Digitální finančně-poradenská společnost FinGO.sk začala na Slovensku působit v roce 2018 s cílem přinést makléřům i klientům pohodlí, férovost a díky digitálním technologiím i příležitost, jak oslovit nové klienty. V současnosti má FinGO přes 1300 finančních makléřů, kteří působí ve všech 79 okresech Slovenska a po celé České republice. FinGo je součástí lokální investiční skupiny InTeFi Capital podnikatele a investora Lukáše Nováka. Skupina vlastní a řídí slovenské a české společnosti z oblastí informačních technologií, financí, a real estate developmentu. Podíl vlastní i v předním českém  nakladatelství, distributorovi a prodejci knih Euromedia Group, pod kterou spadá např. značka LUXOR.