Nová česká fitness aplikace od girl power komunity Jedu na výkon ve spolupráci s PUMOU

PRAHA, 23. února 2022 – Globální sportovní značka PUMA se spojila s českou „girl power“ komunitou s názvem JEDUNAVÝKON (JNV). Společně přichází se stejnojmennou fitness aplikací, která bude nabízet 1000+ cviků s novými tréninky na každý týden. Apka JNV je určena všem, kterým dává smysl pracovat na sobě, cvičit a podporovat se navzájem. 

Zakladatelkou a hlavní tváří projektu je crossfiterka, trenérka a influencerka Lucie Minářová, která inspiruje lidi k pohybu a zdravému životnímu stylu již od roku 2015. Projekt JEDUNAVÝKON tvoří v současné době zejména komunita žen, která se vzájemně podporuje ve všech pohybových cílech. Hlavní message je kromě sdílení výsledků založená především na vzájemné motivaci. 

„Naší filozofií je radovat se ze vzájemných úspěchů, protože čas strávený sportem nás posune vpřed a budujeme jím své silné já. Hodně důležité je pro nás podporovat se navzájem, nikdy v tom nejsme sami,“ říká Lucie Minářová.

Jedním z dlouhodobých cílů značky PUMA je podpora lokálních tvůrců na poli umění, módy a samozřejmě i sportu. Vzhledem k tomu, že součásti komunikace značky je také oslava žen, které mají odvahu na sobě pracovat, jít si za svými sny a inspirovat tím ostatní, bylo propojení s komunitou JEDUNAVÝKON zcela přirozené.

„Ženy jsou jednou z priorit značky PUMA. Prostřednictvím dlouhodobé kampaně She Moves Us oslavujeme jejich vášeň a sílu pracovat na sobě a inspirovat ostatní. Máme radost, že jsme mohli spojit síly s projektem JEDUNAVYKON, a společně zrealizovat aplikaci, která bude ženy v tomto nadšení podporovat. Do budoucna plánujeme společně také další projekty, na které se těšíme, “ říká Lucie Hložánková, Communication Marketing Manager, PUMA Czech Republic. 

Unikátní česká aplikace JNV, která si klade za cíl usnadnit pohyb dle smysluplných tréninkových plánů a podpořit správné provedení, nabízí výběr ze tří cvičebních plánů: silově-kondiční trénink na doma, silově-kondiční trénink do posilovny a běžecký plán. Součástí je nový trénink na každý den a také databáze s více než 1000 videi. Videa k jednotlivým cvikům vytvořily certifikované trenérky z JNV s cílem zvýšit efektivitu domácího cvičení a zároveň snížit pravděpodobnost špatného provedení cviku a tím také možnost zranění. 

„Trenérky, které cvičí ve špičkových funkčních tréninkových produktech PUMA, tvoří na každý týden úplně nové tréninky a díky tomu bude JNV aplikací s 1000+ cviky. Cvičení vás jednoduše nepřestane jen tak bavit,“ říká Minářová a dodává: „V programech kombinujeme zábavu i bezpečnost se základními principy, které jsou nutné pro progres i v tréninku, a tudíž i pro změnu postavy.”  

Aplikaci lze zdarma stáhnout od 22. února v App Store a Google Play v mobilní i webové verzi (viz linky níže). Plány si bude možné předplatit na 1 nebo 3 měsíce, či na celý rok. Domácí workouty nebo sólo běh jsou kombinovatelné s lekcemi crossfitu přímo v komunitě JNV. Aplikace totiž umožňuje také rezervaci na tyto “offline” lekce. Výhodou je jednoznačně možnost trénovat odkudkoliv a kdykoli. 

iOS – https://apps.apple.com/cz/app/jedunavykon/id1609249708
Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jedunavykon2

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu, ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 14 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na https://about.puma.com.

JEDUNAVÝKON

Firma jedunavýkon s.r.o. byla založena v prosinci 2019 v návaznosti na úspěch projektu #JEDUNAVÝKON na sociálních sítích. Projekt již od roku 2017 spojoval aktivní dívky a ženy, jejíchž cílem je být zdravé, a sportem se udržovat v dobré fyzické i psychické kondici.  Kromě tréninkového programu na cvičení ve fitness centrech, již od počátku nabízel projekt i offline akce, kde se komunita JNV mohla potkat, zacvičit si, seznámit se a vzdělat se o výživě či cvičení. Kromě nových tréninkových programů na doma či na běh se rozrostla nabídka také o výživové poradenství a konzultace profesionálních výživových poradců a coachů. Proběhly desítky tréninkových kempů po celé České republice a také několikadenní letní retreaty. Za poslední tři roky projekt JNV začaly podporovat značky jako jsou PUMA, Aktin, Red Bull nebo Dáme Jídlo.