Tech Data spouští ve spolupráci s MarketsandMarkets nabídku informací o trhu ve formě služby

Praha, 28. února 2022 – Tech Data a TD SYNNEX Company uzavřela celoevropskou smlouvu s přední světovou analytickou a poradenskou firmou MarketsandMarkets, díky níž mohou partneři Tech Data začlenit do svých nabídek exkluzivní tržní informace. Přístup k datům MarketsandMarkets založený na modelu as-a-service umožní partnerům zatraktivnit nabídky, ale současně i nalézt další obchodní příležitosti v nově vznikajících technologických segmentech.

Služba nabízí analýzu nejvýznamnějších trendů u klíčových technologických kategorií, jako jsou například umělá inteligence, big data, internet věcí, konektivita, robotika, chytrá výroba, wearables (chytré hodinky, náramky, náhrdelníky) a další. Využívá přitom cloudovou informační platformu Knowledge Store® společnosti MarketsandMarkets založenou na strojovém učení. Kromě toho mají partneři přístup k individuálním konzultačním a poradenským službám.

„Dohoda umožní partnerům a koncovým zákazníkům získat spolehlivé, na datech založené poznatky, které mají zásadní význam v konkurenčním boji, protože pomohou investovat do správných technologií,“ uvedl Craig Smith, viceprezident pro analytická řešení a internet věcí společnosti Tech Data v Evropě. 

Informační platforma MarketsandMarkets sleduje příležitosti plynoucí z nově vznikajících technologií, přičemž konkrétní možnosti jejich využití jsou přizpůsobené každému klientovi pomocí algoritmů strojového učení. Partneři Tech Data získají přístup k reportovacím a poradenským službám pokrývajícím různé aspekty, jako je například analýza cílového trhu, stanovení priorit segmentů, srovnávání produktů, řízení akvizic, identifikace příležitostí a mnoho dalších informací. 

O společnosti Tech Data

Tech Data – A TD SYNNEX Company (NYSE: SNX) je předním globálním distributorem a agregátorem řešení pro ekosystém IT. Jsme inovativní partner, který pomáhá více než 150 000 zákazníkům ve více než 100 zemích maximalizovat hodnotu investic do technologií, prokazovat obchodní výsledky a otevírat růstové příležitosti. 22 000 spolupracovníků TD SYNNEX se sídlem v Clearwateru na Floridě a ve Fremontu v Kalifornii se věnuje spojování podmanivých IT produktů, služeb a řešení od více než 1 500 nejlepších dodavatelů technologií ve své třídě. Naše portfolio edge-to-cloud je ukotveno v dynamicky rostoucích technologických segmentech, včetně cloudu, kybernetické bezpečnosti, big data/analytiky, IoT, mobility a všech souvisejících služeb. Společnost TD SYNNEX se zavázala sloužit zákazníkům a komunitám. Věříme, že můžeme mít pozitivní dopad na obyvatele a naši planetu, protože záměrně jednáme jako zodpovědný člen společnosti. Usilujeme o to, abychom byli rozmanitým a inkluzivním zaměstnavatelem s příležitostmi pro talenty napříč IT ekosystémem. Pro více informací navštivte www.TDSYNNEX.com nebo nás sledujte na Twitteru, LinkedIn, Facebooku a Instagramu.