Zalando na českém trhu zavádí expresní doručení a prodlužuje lhůtu pro vrácení zboží na 100 dní

Zalando, jedna z předních evropských módních a lifestyle online platforem, rozšiřuje svou nabídku pro Českou republiku. Svým zákazníkům představuje službu expresního doručení, Češi se tak nyní mohou těšit na své nákupy v rámci 1-2 dnů (s poplatkem). Díky spolupráci s DHL Express zákazníci nejen obdrží svou objednávku dříve než kdykoliv předtím, ale také si mohou pomocí samoobslužného portálu “DHL On Demand Delivery” vybrat z různých způsobů doručení. Zákazníci tímto získají větší flexibilitu – mohou si totiž nechat zásilku doručit k sousedům nebo do lokálních obchodů a na poslední chvíli změnit doručovací adresu. A nově je pak možné zboží bezplatně vrátit až do 100 dnů.

„Jsme rádi, že můžeme naše zákazníky v Česku dále těšit nabídkou toho nejvyššího pohodlí a širokým sortimentem módy. Naším cílem je prohlubovat vztahy na trhu a nabízet služby šité na míru, a to například za pomoci rozšiřování naší nabídky a vývojem nových, inovativních služeb,“ říká Daniel Rogiński, generální manažer Zalanda pro Českou republiku a země střední a východní Evropy.

Velké pohodlí při nakupování je od prvního dne nedílnou součástí příslibu služeb společnosti Zalando svým zákazníkům. Zalando neustále zkoumá nové příležitosti a investuje do svých služeb doručování a vrácení zboží budováním silných sítí s místními partnery.