Když na stylu záleží. Samsung vytvořil s českou značkou Braasi limitovanou edici batohů. Získáte ji k vybraným zařízením Samsung

Samsung započal jedinečnou spolupráci s lokálním výrobcem designových batohů Braasi a k vybraným zařízením nabízí stylové batohy zdarma.

Praha 11. července 2022 – Zákazníci, kteří si od 11. července do 31. srpna zakoupí na e-shopu Samsung nebo u jednoho z vybraných prodejců telefon Samsung Galaxy S20 FE, S20 FE 5G, S21 FE nebo tablet Tab S7 FE v jakékoli variantě, získají voucher na designový batoh Rolltop Basic v limitovaných barvách zdarma. Víc informací a kompletní znění pravidel naleznete na stránkách www.samsung.com/cz/braasi/

Pro všechny zákazníky, kterým záleží na stylu, se Samsung spojil se značkou Braasi. Jestli někdo přemýšlí o koupi některého z telefonů fanouškovské edice Samsung Galaxy S20 FE nebo S20 FE 5G v jedné z barev, na kterou i duha žárlí, Samsung Galaxy S21 FE 5G nebo elegantního tabletu Galaxy Tab S7 FE Wi-Fi či Galaxy Tab S7 FE 5G, neměl by na nic čekat. Teď k němu totiž zákazníci můžou získat jedinečný městský batoh od české značky Braasi Industry. „Spolupráce s kreativními lokálními značkami patří dlouhodobě k našim preferencím. Před nadcházejícím školním rokem jsme zákazníkům chtěli nabídnout příjemný bonus a jsme rádi, že jsme se mohli při této příležitosti spojit právě s Braasi. Výsledkem je stylová limitka, speciální edice, která perfektně ladí k našim zařízením,“ říká ke spolupráci Martin Marek, ředitel korporátního marketingu společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Jaký batoh k vybranému mobilnímu zařízení získáte?

Do akce Samsung a Braasi zařadili model Rolltop Basic, a to rovnou ve čtyřech limitovaných barvách (olivová, levandulová, černá a bílá) a dalších deseti různých barevných kombinacích. Jako ostatní produkty vznikl v pražské dílně Braasi Industry a díky nepromokavé podšívce jeho majitele v ulicích nepřekvapí ani déšť. Batoh ale není omezený jen pro městské využití. Objem až 17,5 litrů je možné regulovat rolováním, díky čemuž je možné využít ho třeba i v horách. Nenápadná vrchní kapsa ochrání všechny věci, zároveň je ale hned po ruce.

Co je Braasi?

Braasi Industry je rodinná firma, která se svou vlastní výrobní dílnou sídlí ve staré zrekonstruované továrně v pražských Holešovicích. Zaměřují se především na výrobu stylových batohů, velmi dbají na kvalitu, a navíc většina použitých materiálů pochází z Česka. Inspirací jejich výrobkům je horolezecké vybavení z 80. let, nejde ale o žádný oldschool. Podobně jako Samsung u svých výrobku dbají na funkčnost a estetiku.

„V roce 2013 jsme si koupili první šicí stroj, abychom si vytvořili batoh podle našich představ. Ten nám totiž na trhu chyběl. Chtěli jsme, aby byl nejen funkční a kvalitní, ale aby taky splňoval naše designové nároky. To je něco, co máme se Samsungem společné,“ uvádí Šimon Brabec, majitel Braasi Industry.

Jak akci využít? 

Poté, co si zákazník zakoupí jedno z vybraných zařízení v e-shopu samsung.cz nebo u vybraných prodejců, obdrží skrze aplikaci Samsung Members poukaz s unikátním kódem na batoh Braasi Rolltop Basic. K získání poukazu se zákazníci musejí registrovat v aplikaci Samsung Members v sekci Výhody od 11. července do 7. září. Poukaz obdrží přibližně 14 dní od dokončení registrace. Následně si na e-shopu Braasi vybere ve speciální sekci batoh v jedné ze čtyř limitovaných barev nebo dalších 10 barevných kombinací a při platbě uplatní svůj unikátní kód. 

Kompletní pravidla, včetně seznamu prodejců, najdete na stránkách e-shopu Samsung.

Fotografie akce jsou ke stažení ZDE.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2021 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 74,6 miliard dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.