Tech Data jako distributora celosvětově vyzdvihují Microsoft i Hewlett Packard

Praha, 14. července 2022 – Největší světové IT společnosti oceňují přínosy Tech Data – A TD SYNNEX Company pro rozvoj globální distribuce jejich produktů a řešení. Tech Data aktuálně získala hned dvě distributorská vyznamenání od gigantů Microsoft a Hewlett Packard.

Tech Data se může pyšnit titulem Microsoft Worldwide Partner of the Year pro rok 2022, který získala v kategorii The Indirect Provider Partner za „transformaci tradičního obchodního modelu na all-inclusive model poskytovatele řešení s přidanou hodnotou“. Vítězové byli vybíráni z 3900 nominací ze 100 zemí celého světa a Tech Data v této konkurenci dokázala obhájit svůj titul z roku 2021. 

Podobně jako Microsoft byli s výkony Tech Data spokojeni v Hewlett Packard Enterprise (HPE). HPE udělila Tech Data titul Global Distributor of the Year. S více než 80 000 partnery v ekosystému HPE byla společnost TD SYNNEX oceněna za své „inovace a spolupráci s HPE na růstu společných zákazníků“. 

Tech Data přitom u HPE boduje i v Česku, když nedávno obhájila loňské prvenství a získala titul Distributor roku 2021 společnosti Hewlett Packard Enterprise.

O společnosti Tech Data

Tech Data – A TD SYNNEX Company (NYSE: SNX) je předním globálním distributorem a agregátorem řešení pro ekosystém IT. Jsme inovativní partner, který pomáhá více než 150 000 zákazníkům ve více než 100 zemích maximalizovat hodnotu investic do technologií, prokazovat obchodní výsledky a otevírat růstové příležitosti. 22 000 spolupracovníků TD SYNNEX se sídlem v Clearwateru na Floridě a ve Fremontu v Kalifornii se věnuje spojování podmanivých IT produktů, služeb a řešení od více než 1 500 nejlepších dodavatelů technologií ve své třídě. Naše portfolio edge-to-cloud je ukotveno v dynamicky rostoucích technologických segmentech, včetně cloudu, kybernetické bezpečnosti, big data/analytiky, IoT, mobility a všech souvisejících služeb. Společnost TD SYNNEX se zavázala sloužit zákazníkům a komunitám. Věříme, že můžeme mít pozitivní dopad na obyvatele a naši planetu, protože záměrně jednáme jako zodpovědný člen společnosti. Usilujeme o to, abychom byli rozmanitým a inkluzivním zaměstnavatelem s příležitostmi pro talenty napříč IT ekosystémem. Pro více informací navštivte www.TDSYNNEX.com nebo nás sledujte na sociálních sítích Twitter, LinkedIn, Facebook a Instagram.