Odborníci z e-commerce se brzy setkají na eventu Daktela E-commerce Panel. Zaměří se na optimalizaci e-shopů před nadcházející sezónou

13. září 2022, Praha – Pod záštitou globální technologické společnosti Daktela proběhne 20. září 2022 v Praze Daktela E-commerce Panel. Při diskuzi se setkají odborníci z několika oblastí e-commerce a zaměří se na téma optimalizace e-shopů před nadcházející sezónou.

Česká e-commerce se ve srovnání s minulými lety znatelně proměnila a nastávající sezóna bude pro všechny výzvou. V karlínské Truhlárně 20. září proběhne setkání čtyř odborníků, kteří budou diskutovat na téma jak může optimalizace procesů, cenotvorby, logistiky a komunikace e-shopům pomoci v době klesající poptávky a kupní síly obyvatel.

V panelové diskuzi si budete moci vyslechnout Jana Laštůvku, CEO Lemonero, Petra Bláhu, CEO Disivo, Rudolfa Blažka, CEO IdeaStorage a Richarda Baara, CEO Daktela. Celou akci bude moderovat redaktorka Seznam Zpráv Byznys Zuzana Hodková. Vstup je zdarma – stačí se jen pár kliknutími registrovat na webových stránkách Daktely. Na stejném odkazu najdete také podrobnější informace.

O Daktele

Globální technologická společnost Daktela nabízí zákazníkům vlastní komunikační software a cloudové řešení pro kontaktní centra. Umožňuje firmám pečovat o zákazníky pomocí všech dostupných komunikačních kanálů, jako je hlas, e-mail, SMS, webový chat, Facebook Messenger, WhatsApp či Viber. Vše s nativní podporou v jedné webové aplikaci. V současnosti obsluhuje více než 1000  firemních   zákazníků   všech   velikostí po celém světě. Daktela má pobočky v České republice, na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku, ve Spojeném království, v Dubaji, na Filipínách a nově také ve Slovinsku a v Rumunsku.

Více   informací na https://www.daktela.com