Měsíční monitorovací zpráva za květen 2015
Praha, 17. června 2015 – I během výpovědní doby trvá smluvní vztah v nezměněné podobě a poskytovatel služeb elektronických komunikací má povinnost sjednané služby zákazníkovi dál poskytovat. Informuje o tom Český telekomunikační úřad v dnes vydané Měsíční monitorovací zprávě č. 5/2015. V pravomocném rozhodnutí ve sporu s lokálním poskytovatelem internetu ČTÚ dospěl k závěru, že využívání služby ve výpovědní době nelze chápat jako odvolání výpovědi spotřebitele. (TZ)