a posteriori.cz významně rozšiřuje produktovou řadu FIBEUS

a posteriori.cz, český aplikační partner společnosti InterSystems, celosvětového poskytovatele pokročilých databázových a integračních technologií a nástrojů pro podnikovou inteligenci, dnes oznámil významné rozšíření produktové řady FIBEUS – informačního systému pro inkasní  a advokátní kanceláře. (TZ)

Řešení řady Fibeus komplexně pokrývají vysoké nároky inkasních a advokátních kanceláří i právních oddělení velkých společností na bezpečné a efektivní zpracování dat a dokumentů. Každá z komponent řešení Fibeus je vytvořena na základě mnohaletého know-how z oblasti právní a finanční a může být upravena dle konkrétních požadavků. Klient tak získá komfortní informační systém pro podporu veškerých svých činností v oblasti právních služeb a vymáhání pohledávek (soft a hard collections) a poskytuje mu tak veškerý komfort pro optimální řešení jeho potřeb v oblasti soft a hard collection a navazujících agend.

Společnost a posteriori.cz při vývoji řady Fibeus zúročila znalost obchodní problematiky a zkušenosti z předchozích projektů implementace systémů pro správu, zpracování a řízení pohledávek, řízení procesů a zpracování transakcí. Na základě komponentové platformy pro zpracování pohledávek Fibeus Prométheus lze pro každého zákazníka vytvořit optimální systém. Řešení využívá všech osvědčených výhod vysoce výkonné objektové databáze InterSystems CACHÉ a softwaru InterSystems DeepSee, který do transakčních systémů přidává vestavný nástroj pro podnikovou inteligenci (BI) fungující v reálném čase, přičemž významnou součástí každé implementace je přenos „best practices“.

„Jsme přesvědčeni, že řešení řady FIBEUS bude pro společnosti, které se pro něj rozhodnou, velkým přínosem, a to jak pro chod společnosti samotné, tak i pro spokojenost jejich klientů,“ říká Ing. Jan Kracík, MBA, ředitel společnosti
a posteriori.cz.