Sharp AQUOS bezdrátový životní styl – nový druh svobody

Chtěli byste sledovat důležitý zápas z pohodlí vaší zahradní terasy nebo balkónu během grilování? Žádný problém, to vše umí LCD televize Sharp  AQUOS s bezdrátovým životním stylem. Stačí připojit set-top box, který je dodáván s televizorem: využívá bezdrátovou HDMI technologii pro přenos čehokoliv , co je v tu chvíli vysíláno, na mobilní televizi. Můžete si tak vychutnat své oblíbené vysílání bez ohledu na to, kde jste, ať už na zahradě nebo v pokoji bez kabelového připojení. Praktická rukojeť na zadní straně umožňuje televizi snadno přenášet a rozkládací základna zajišťuje maximální stabilitu, ať ji umístíte kdekoliv. Díky vybavení UV2A technologií, LED podsvícením, 100 Hz zpracováním obrazu, nabízí AQUOS bezdrátový životní styl vysoce kontrastní, vyjímečně ostrý a dynamický obraz, vzbuzující úžas diváků i při sledování velmi rychlých sportů a akčních filmů. (TZ)

Rozsáhlá škála možností pro přehrávání médií pomocí AQUOS bezdrátového životního stylu také přispívá k jeho pověsti všestranného zábavního centra. Pokud chcete do vašeho televizoru přenášet film z blu-ray disku, stačí připojit blu-ray přehrávač do jednoho ze čtyř HDMI vstupů na set-top boxu. CI+ slot a vestavěná trojice tunerů zaručuje kompatibilitu set-top-boxu se všemi typy digitálních a analogových televizních signálů. Lze jej také propojit s externím pevným diskem pro nahrávání programů a jejich pozdější přehrání.

Diváci mohou využít vlastní funkci Sharp AQUOS NET+ pro přístup k více než 70 různým aplikacím, včetně videa na požádání a knihoven televizních pořadů. Během reklamní přestávky si můžete přečíst e-maily, zjistit jaké počasí nebo prostě jen tak surfovat po internetu. HbbTV# dává divákům také možnost získat další rozsáhlé doplňující informace o aktuální vysílání.