Sharp vyrobil nejtenčí televizní soundbar nabízející špičkový audio zážitek při sledování televize

Ať už sledujete nejnovější hollywoodský trhák, oblíbený televizní seriál nebo důležité fotbalové utkání, soundbar HT-SL70 od společnosti Sharp poskytuje vynikající zvuk pro co nejlepší televizní zážitek a hodí se perfektně k stylu vašeho domova. Je jen 26 milimetrů tenký, což z něj dělá nejtenčí televizní soundbar na světě a tato extrémní štíhlost znamená, že nezabere prakticky žádný prostor, ať už jej umístíte kdekoliv ve vašem obývacím pokoji. Může být začleněn velice snadno a vyžaduje minimum prostoru. Co jej dělá tak přitažlivým je jeho flexibilní příslušenství, které umožňuje umístit jej přesně tak, jak budete chtít. (TZ)

Jednoduché šroubovací doplňky jej umožňují namontovat vodorovně na zeď anebo může být umístěn ve svislé poloze pomocí malého stojánku. Zvláštností HT-SL70 je propracovaný propojovací systém a díky jeho dílům, které jsou součásti balení, může být reproduktor připojen k 46 až 55 palcovým televizím, čímž se harmonicky vyrovná zvuková i vizuální stránka televizního zážitku, ať už je soundbar připojen vodorovně nebo svisle.

Ploché provedení, hluboký zvuk

Společně s aktivním subwooferem má černý 2.1 audio systém celkový výkon 200 wattů a obsahuje HDSS (High-Definition Sound Standard) pro maximální kvalitu zvuku. Všechny vstupy a výstupy jsou umístěny na tenkém subwooferu, aby bylo možné připojit potřebné kabely tak nenápadně, jak jen to je možné.

Soundbar lze propojit buď pomocí HDMI nebo analogového audio kabelu. V obou případech lze hlasitost nastavit pomocí dálkového ovládání televizoru, takže nejsou potřeba další dálkové ovladače. Dalším praktickým aspektem tohoto systému je, že soundbar se automaticky zapíná a vypíná společně se zapnutím a vypnutím televize.