Společnost InterSystems oceněna v hodnocení 2011 SD Times 100

Společnost InterSystems, celosvětový poskytovatel pokročilých databázových a integračních technologií a technologií pro podnikovou inteligenci (BI), oznámila, že ji časopis SD Times zařadil ve svém letošním hodnocení 2011 SD Times 100 mezi 100 nejlepších softwarových společností. InterSystems se tak v prestižním hodnocení SD Times 100 objevuje již třetím rokem. (TZ)

Editoři časopisu SD Times, vydávaného mediální společností BZ Media, se každoročně několik měsíců věnují posuzování výsledků softwarových firem v minulém kalendářním roce: „Pečlivě jsme posuzovali nabídku a renomé jednotlivých firem. Soustředili jsme se také na to, kolik pozornosti je společnosti a jejím produktům věnováno, jak se o nich diskutuje. To je také známkou vedoucího postavení v oboru.“

Společnost InterSystems je v prestižním hodnocení SD Times 100 uvedena v kategorii Databáze a integrace (Database and Integration). Nejvýznamnějšími počiny InterSystems za rok 2010 je vydání nové verze vysoce výkonné a vysoce dostupné objektové databáze InterSystems CACHÉ a implementace platformy pro rychlou integraci a vývoj InterSystems Ensemble ve státních institucích ve Spojených státech i jinde a zprovoznění této platformy v rozsáhlých integrovaných sítích poskytovatelů zdravotní péče po celých Spojených státech.