Tým Gartner v ČR a na Slovensku posiluje

Tým Gartner v ČR a na Slovensku posiluje. Pro Gartner začal pracovat Jiří Krátký, který v minulosti působil mimo jiné jako generální ředitel společnosti EMC Czech Republic; na Slovensku Gartner otevřel novou kancelář. Více podrobností najdete v následujích zprávách. Fotografie obou nových kolegů ráda pošlu ve vyšším rozlišení, bude-li třeba. (TZ)

Nový Business Development Director místního zastoupení Gartner

Tým společnosti KPC-Group, která je zastoupením společnosti Gartner pro Českou republiku, Slovensko a Rumunsko, posílil Jiří Krátký. Byl jmenován na pozici Business Development Director se zaměřením na privátní sektor (obdobnou pozici pro veřejnou správu zastává Dana Bérová).

„Po letech strávených v řídících funkcích velkých firem se na práci v konzultačním byznysu moc těším. Ze svého předchozího působení na ICT trhu vím, jak výjimečné postavení společnost Gartner má a jaký potenciál mají její služby pro podniky v zemích našeho regionu,“ uvedl Jiří Krátký ke startu nové etapy svého profesionálního života.

„Jsme rádi, že Jiří spojil svou kariéru s Gartner. Zájem o špičkové a skutečně nezávislé analytické a konzultační služby neustále roste, a já věřím, že společně s Jiřím využijeme potenciál Gartner na všech trzích, které obsluhujeme,“ uvedl k nástupu Jiřího Krátkého Oldřich Příklenk, majitel a ředitel společnosti KPC-Group.

Jiří Krátký se v posledních třech letech věnoval své konzultační společnosti Aspect; předtím působil dva roky jako generální ředitel společnosti EMC Czech Republic. V letech 1999-2004 vedl českou a slovenskou pobočku společnosti Sun Microsystems, ještě předtím byl na pozici Executive Vice President společnosti Bentley Systems Central and Eastern Europe.

Jiří Krátký získal titul MCs. na ČVÚT v Praze. Vzdělání si doplnil ročním studiem na International Institute for Management Development v Lausanne.

Gartner otevřel na Slovensku svoji kancelář

Společnost KPC-Group, která je zastoupením společnosti Gartner pro Českou republiku, Slovensko a Rumunsko, otevřela na Slovensku svoji kancelář. Na pozici Client Manager v té souvislosti nastoupil nový zaměstnanec KPC-Group Zsolt Géczi.

„Slovenský trh je pro nás významný a my jsme se rozhodli být našim zákazníkům nablízku. Zsolt bude vyhledávat a rozvíjet obchodní příležitosti u stávajících a nových klientů,“ uvedla Jana Rydziová, Country Director pro Slovenskou republiku.

Zsolt Géczi má desetileté zkušenosti z ICT trhu. Přichází ze společnosti Servodata Bratislava, kde zastával pozici Sales Director. Zsolt Géczi získal bakalářský titul v oboru aplikovaná informatika a na Fakultě ekonomiky a managementu Slovenské zemědělské univerzity absolvoval magisterské studium v  oboru Kvantitativní management a informatika.

O KPC-Group/Gartner

KPC-Group, s.r.o. působí v ČR, SR a Rumunsku jako výhradní zastoupení Gartner, vedoucí nezávislé výzkumné a poradenské společnosti, jejímž cílem je, stručně řečeno, pomáhat svým klientům dělat správná rozhodnutí v oblasti IT. Kromě prodeje služeb Gartner zajišťuje KPC-Group lokální podporu vrcholových manažerů a CIO, členů exekutivních programů Gartner, a služby v oblasti měření výkonnosti IT. Prostřednictvím KPC-Group Gartner v regionu využívá přes 50 firem a státních institucí. KPC-Group byla založena v dubnu 2001. V letech 2005, 2007 a 2008 byla vyhodnocena jako nejlépe fungující zastoupení Gartner na světě. Od října 2010 je provozovatelem informační služby INSIDE. Více informací najdete na webových stránkách společnosti KPC-Group www.kpc-group.cz.