Philips 227E3QPHSU: Výkonný a úsporný IPS panel

Brno, 10. 11. 2011 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový LED monitor Philips 227E3QPHSU. Nový monitor se vyznačuje použitím zobrazovací technologie IPS a PowerSensorem, které z monitoru činí chytré a ekologické řešení. Díky svému elegantnímu designu navíc zkrášlí jakýkoli prostor v kanceláři či v domácnosti. (TZ)

Philips 227E3QPHSU je 22“ Full HD monitor s IPS technologií a W-LED podsvícením, které mu zaručuje vynikající podání barev, dokonalé pozorovací úhly a je zároveň úsporné. Pro dosažení maximální úspory elektrické energie je monitor vybaven PowerSensorem. Ten sleduje přítomnost uživatele před monitorem a v případě jeho nepřítomnosti automaticky sníží jas, čímž je schopen ušetřit až 80 % nákladů na provoz.

Technologie SmartContrast (20 000 000:1) zaručuje monitoru dokonalé detaily černé barvy. Díky speciální technologii SmartResponse je reakční doba příjemných 7 ms (GtG). Optimální rozlišení monitoru je 1920 x 1080 bodů s poměrem stran 16:9. Pro příjem signálu monitor vyžívá buď standardní D-SUB, anebo digitální DVI vstup a je též vybaven HDMI portem. Tenké elegantní provedení panelu společně s průhledným modrým okrajem doplní interiér vašeho domova.

Technické parametry:

Typ LCD panelu IPS LCD

Podsvícení W-LED

Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz

Úhlopříčka 21,5“ (54,6 cm)

Formát obrazu 16:9

Odezva 7 ms

Jas 250 cd/m2

SmartContrast 20 000 000 : 1

Hmotnost: 3,68 kg

Cena bez DPH: 3 222 Kč

###

O MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.