Vykročte se svými Simíky za slávou v The Sims 3 Showtime

Praha – 6. prosince 2011 – Společnost Electronic Arts dnes oznámila vývoj dodatku The Sims 3 Showtime pro platformu PC/Mac s plánovaným datem vydání v březnu 2012. V nejnovějším rozšíření z dílny studia The Sims mohou hráči prožívat vlastní příběh vzestupu do hvězdných výšin a dělit se o zážitky s přáteli. S pomocí nových a inovativních sociálních prvků, jako je například individuální novinkový kanál, budou hráči v kontaktu s ostatními jako nikdy předtím. (TZ)

„The Sims 3 Showtime je velkým krokem kupředu pro celou sérii The Sims. Vůbec poprvé v ní totiž představíme prvky sociální sítě,“ vysvětluje Scott Evans, generální manažer studia The Sims. Předávání a výměna zážitků a zkušeností s přáteli či dalšími spoluhráči The Sims 3 Showtime se odehrává zcela bez nutnosti opouštět herní prostředí. Hráči vejdou do nového světa a splní si svůj sen jako zpěváci, akrobaté, kouzelníci nebo DJové.

Díky nové funkci SimPort mohou odeslat své Simíky do kamarádovy hry a nechat je tam vystupovat, objednat si kamarádovu vlastní show nebo vyrazit na turné a získat odměnu. Postupně obdrží další odměny za plnění úkolů a speciálních výzev, které lze sledovat a sdílet na „zdi“ v rámci herní sociální sítě. Hráči se tam také mohou pochlubit úspěchy Simíků, zanechávat herní tipy, tvořit si seznamy přání, posílat dárky, hledat nové kamarády a dělit se s ostatními o vzpomínky prostřednictvím herních zpráv a e-pohlednic.

Hráči s budovatelskými sklony mohou proměnit pódia pro Simíky prostřednictvím rekvizit a speciálních efektů a vytvořit tak originální prostory jako například elegantní koncertní síň, obrovský stadión nebo nezávislý klub. Úprava jeviště pak přímo ovlivní výkon Simíka při vystoupení a jeho kariérní vývoj.

Fanoušci, kteří si The Sims 3 Showtime předobjednají, získají automatické vylepšení objednávky na speciální limitovanou edici, která obsahuje budovu Ultimate Stage. Hráči si mohou tuto kompletně upravitelnou budovu umístit do svého světa a využívat ji jako místo pro vystoupení Simíků. Tato bonusová budova je dostupná pouze do vyprodání zásob.

Více informací naleznete na adrese http://thesims.com/cs_cz/the-sims-showtime. Aktuální informace bude přinášet také česko-slovenská komunitní stránka na Facebooku http://www.facebook.com/sims3czsk.

Tagged