Server Auto.cz s novým šéfredaktorem

Největší nezávislý motoristický web v ČR – www.auto.cz – povede od 1. ledna 2012 nový šéfredaktor Jiří Červenka. (TZ)

S platností od 1. ledna 2012 přebírá vedení největšího českého nezávislého automobilového webu www.auto.cz Jiří Červenka. Do vydavatelství Ringier Axel Springer CZ přichází z pozice výkonného ředitele internetového vydavatelství Limemedia.

Jiří Červenka ve funkci střídá Ondřeje Láníka, jenž stál v čele redakce www.auto.cz od roku 2007.

Server www.auto.cz – „Vše o autech na jednom místě“ – funguje od 1997.  Součástí webu je motoristické zpravodajství, podrobné testy, motoristická videa, rozsáhlý katalog téměř 4 000 modelů aut, komunitní sekce moje.auto.cz, online autobazar, ale také sekce věnované Formuli 1, veteránům či novinkám z autosalonů. Auto.cz navštíví na 400 000 unikátních návštěvníků měsíčně, kteří shlédnou celkem téměř 20 000 000 stránek*).

*) Zdroj: Netmonitor, RUest a PV říjen 2011

Ringier Axel Springer CZ je vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu. Naše tituly čte více než 3,9 milionů z vás. Ringier Axel Springer CZ je jasnou jedničkou mezi deníkovými vydavateli, kde dosahuje více než 36% podílu na trhu. Na časopiseckém trhu je Ringier Axel Springer CZ na druhém místě.

Pod společností Ringier Axel Springer CZ působí v České republice i dvě tiskárny Ringier Axel Springer Print CZ v Praze a Ostravě.

Ringier Axel Springer CZ je součástí švýcarsko-německé vydavatelské skupiny Ringier Axel Springer Media AG, vedoucí integrované multimediální korporace ve střední a východní Evropě. Společnost se sídlem ve švýcarském Curychu vydává noviny a časopisy, provozuje webové a mobilní platformy a vlastní tiskárny. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture společností Ringier AG a Axel Springer AG.