S&T CZ získala EMC Velocity Services Quality Award za rok 2011

Praha — Září 2012 — S&T CZ dnes oznámila, že od společnosti EMC Corporation obdržela cenu EMC® Velocity™ Services Quality Award za rok 2011 za dosažení vynikající kvality služeb a spokojenosti zákazníků, jak je měřena v rámci programu EMC Velocity Services Quality (VSQ). S&T CZ byla cenou VSQ vyznamenána během konference EMC Global Partner Summit v EMC World v Las Vegas v Nevadě, která se konala 21. – 22. května 2012. (TZ)

EMC VSQ  je projektově specifický průzkumový program navržený pro partnery s označením Velocity Services ke zkoumání zpětné vazby zákazníků týkající se kvality partnerem poskytovaných služeb. Program EMC Velocity Services umožňuje vybrané skupině školených a certifikovaných autorizovaných partnerů společnosti EMC dodávat komplexní portfolio služeb. Tito partneři jsou schopni poskytovat služby s přidanou hodnotou zaměřujíce se na nejkritičtější aspekty infrastruktury informačních technologií zákazníka.

“Zdenek Sychra a jeho tým vždy docilovali skvělých výsledků a od klientů neustále dostáváme pozitivní zpětnou vazbu svědčící o jejich dobré práci. Je skutečně vzrušující získat ocenění, které to dokazuje. Zaměřit se na produkty a řešení společnosti EMC jsme se rozhodli také proto, že jsou na trhu opravdovou špičkou, a máte-li v dodavatele opravdu důvěru, přenášíte ji dál na klienta.“ řekl Vojtěch Dvořák, Infrastructure Delivery Manager společnosti S&T CZ.

“Je skvělé vidět, že máme v programu Velocity Solution Provider po celém světě řadu partnerů, kteří mají elán a poskytují svým klientům zákaznický servis na vynikající úrovni. Výsledky průzkumu demonstrují, že tito partneři obsáhli a zdokonalili svůj soubor schopností v poskytování služeb a řešení EMC tak, aby mohli udržet vysokou úroveň spokojenosti svých zákazníků,” řekl Stephen Griego, manažer pro oblast EMEA programu EMC Velocity Partner Services. “Jako vítěz ceny EMC Velocity Services Quality Award, demonstruje společnost S&T CZ vedoucí postavení v kvalitě poskytování servisu a ilustruje vlastnosti, k nimž EMC vede svoji vlastní globální servisní organizaci.”

Označení EMC Velocity Services umožňuje vybrané skupině školených a certifikovaných, společností EMC autorizovaných partnerů dodávat komplexní portfolio služeb v rozsahu od instalací a implementací to technickou podporu. Tito partneři jsou schopni poskytovat služby s přidanou hodnotou zaměřujíce se na nejkritičtější aspekty infrastruktury informačních technologií zákazníka.