Konference SAM v kostce 2012: Přijďte si pro správné řešení

PRAHA, 17. října 2012 – Řada firem může velmi snadno a rychle ušetřit až třetinu svých nákladů v oblasti IT majetku, jenže to nevědí. Efektivní správa IT není jenom audit licenčních potřeb, to je jen začátek. Po zapojení dalších nástrojů, jako je monitoring zaměstnanců či správa veškerého IT majetku, mohou být úspory firem ještě výraznější. (TZ)

Jak mohou firmy ušetřit? Čím mají začít?  A kdo jim při tom pomůže? Na tyto základní otázky chce zájemcům z řad firem a organizací poskytnout odpovědi konference SAM v kostce 2012, na kterou zve kompetenční Centrum pro SAM společně se svými partnery a odborným garantem, technologickou společností truconneXion.

Obsah konference budou tvořit zejména čtyři případové studie firem, které s efektivní správou IT již začaly. Vedle kompletního informačního servisu z oblasti trendů správy IT či monitoringu zaměstnanců se zde IT manažeři firem a organizací budou moci seznámit zejména s důsledky legislativních změn v oblasti trestněprávní odpovědnosti za software.

Praha, 7. listopadu, od 9:00 do 13:00, andel’s Hotel Praha
Brno, 14. listopadu, od 9:30 do 13:30, Holiday Inn Brno

Kompletní program, profily přednášejících a registraci na konferenci SAM v kostce 2012 naleznete na portálu www.samvkostce.cz. Kapacita volných míst v sále je omezena. V tuto chvíli je k dispozici 100 míst pro veřejnost z řad ředitelů firem,  IT manažerů a specialistů.

O společnosti truconneXion – www.txn.cz

Společnost truconneXion, a. s., poskytuje déle než šestnáct let profesionální IT služby společnostem z nejrůznějších sektorů. Společnost je od svého vzniku koncipována jako moderní organizace, která se dokáže velmi pružně přizpůsobit specifikům trhu a dynamice vývoje informačních technologií.

O produktu AuditPro – www.auditpro.cz

AuditPro je původní český nástroj pro správu licencí a evidenci počítačů. Umožňuje ve velmi krátké době zavést efektivní správu softwaru, hardwaru i veškerého ostatního majetku tak, aby probíhala s minimálním úsilím a maximálně šetřila prostředky firem. Přináší rovněž unikátní informace o skutečném využití používaných IT zařízení a softwarových aplikací konkrétním uživatelem.

Díky nástroji AuditPro obdržela technologická společnost truconneXion prestižní ocenění Partner roku 2010 pro střední a východní Evropu v kategorii Software Asset Management (SAM) od společnosti Microsoft.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s