Samsung zahájil prodej nového Galaxy NOTE II ve velkém

Praha, 22. října 2012 – V sobotu 20.října 2012 proběhla v OC Chodov doprovodná akce na podporu prodeje nového produktu společnosti Samsung Galaxy NOTE II. (TZ)

Pro své zákazníky si Samsung připravil Galaxy Studio přímo v prostorách OC Chodov, kde probíhala soutěž o věcné ceny.

S účtenkou od zakoupeného Galaxy NOTE II se zákazníci mohli přihlásit do soutěže a odpovědět na soutěžní otázku. Soutěžící s nejbližším tipem vyhrál poukaz na produkty Samsung v hodnotě sto tisíc korun. Dalších deset nejbližších získalo poukazy na produkty v hodnotě deset tisíc korun.

Kromě samotné soutěže čekal na návštěvníky kreativní workshop Creative Academy, kde si za odborného dozoru a lektorů mohli návštěvníci práci s produkty Samsung vyzkoušet.

Launch Event byl promován napříč médii, rádiovou kampaní, SMS, POS materiály a bannery. Celkem Galaxy Studio přivítalo více než 400 návštěvníků.

„Akce byla velmi úspěšná a sklidila velký ohlas. Po Galaxy Note II byla taková poptávka, že jsou nyní veškeré zásoby téměr vyprodány.“ Řekl Zdeněk Paškevič, Produktový manager divize mobilních telefonů společnosti Samsung.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2011 dosáhly její konsolidované tržby výše 143,1 mld. USD. Ve 205 pobočkách v 71 zemích po celém světě zaměstnává přibližně 222 000 pracovníků. Je rozdělena do dvou samostatných organizací, které koordinují činnost devíti nezávislých divizí: Digital Media & Communications, pod níž spadají Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions a Digital Imaging; a Device Solutions, jež se skládá z divizí Memory, System LSI a LCD. Společnost Samsung Electronics si vydobyla uznání za špičkové výsledky, kterých dosahuje při plnění celé řady ekonomických, ekologických a sociálních kritérií, a byla vyhlášena nejudržitelnější technologickou společností z Dow Jonesova indexu udržitelnosti za rok 2011. Další informace získáte na adrese www.samsung.com.