Ocenění InterSystems za převratnou aplikaci získává společnost 3M Health Information Systems

Česká republika, Praha 20. listopadu 2012 – Společnost InterSystems, přední světový poskytovatel softwaru pro propojené zdravotnictví, oznámila, že její aplikační partner 3M Health Information Systems obdržel cenu InterSystems pro průlomové aplikace. Ocenění bylo firmě 3M Health Information Systems uděleno na devátém každoročně konaném sympoziu Connected Health Symposium v Bostonu. V době, kdy americká reforma zdravotnictví přináší model proplácení zdravotní péče dle výsledků (pay-for-outcomes), společnost InterSystems oceňuje systém 3M 360 Encompass jako průlomovou aplikaci, která pomůže vedoucím IT pracovníkům ve zdravotnictví efektivněji plnit náročné úkoly při proplácení zdravotní péče. (TZ)

Společnost 3M Health Information Systems (3M), která působí ve svém oboru téměř 30 let a jejímiž klienty je více než 5000 nemocnic po celém světě, využila software InterSystems Ensemble® pro rychlou integraci a vývoj propojitelných aplikací a integrovala různá kódování, nástroje pro zlepšení zdravotnické dokumentace (CDI) a procesy pro sledování výkonu do jediné platformy. Systém 3M 360 Encompass snižuje neefektivnost, která vzniká při více kódováních a dokumentačních procesech a při používání nepropojených systémů.

Společnost 3M si vybrala InterSystems Ensemble, protože tento produkt je známý svým výkonem, spolehlivostí a funkcemi pro rychlý vývoj a pokročilou správu. Sloučením kódování, revizí zdravotnické dokumentace a pokynů ke zdravotnické dokumentaci, klasifikačních skupin a terminologického obsahu do jediného, integrovaného workflow fungujícího na společné platformě pomáhá systém 3M 360 Encompass zdravotnickým zařízením dosahovat vyšší produktivity, zajistit kompletní dokumentaci pro lepší kódování dat a přesnější proplácení úkonů a získat data, na jejichž základě je možné zlepšovat procesy v péči o pacienty.

„Systém 3M 360 Encompass znamená podstatné zlepšení výkonu v kódování u hospitalizovaných i ambulantních pacientů – je to výsledek hloubkové integrace, pokročilé technologie NLP a větší efektivity workflow,“ vysvětluje Michael Bee, obchodní ředitel pro systém 3M 360 Encompass. „Vývoj s Ensemblem nám poskytl více času na inovace. Díky vysoce výkonnému integračnímu stroji jsme strávili méně času řešením problémů a více času jsme mohli věnovat vylepšování produktu,“ dodává.

„Systém 3M 360 Encompass sjednocuje kódování a zdravotnickou dokumentaci a erudovaně zachází s terminologickým obsahem, čímž umožňuje přesné proplácení a snižování nákladů v celém spektru zdravotní péče. Společnost 3M vyvinula průlomový nástroj pro propojené zdravotnictví, z něhož budou mít užitek nejen nemocnice a poskytovatelé zdravotní péče, ale též pacienti,“ hodnotí přínos systému 3M 360 Encompass Paul Grabscheid, viceprezident InterSystems pro strategické plánování. „Je radost ocenit takový inovativní přístup a udělit našemu aplikačnímu partnerovi, společnosti 3M Health Information Systems, cenu InterSystems Breakthrough Application Award.“

O společnosti InterSystems

Společnost InterSystems patří mezi světové lídry v softwaru pro propojené zdravotnictví. Sídlí v Cambridge v americkém státu Massachusetts a má pobočky ve 25 zemích. InterSystems TrakCare™ je internetový unifikovaný informační systém pro zdravotnictví, s nímž lze rychle využívat výhod elektronických záznamů o pacientech. InterSystems HealthShare™ je strategická platforma pro zdravotnickou informatiku, která zajišťuje výměnu a analýzu informací v nemocniční síti a v místních, regionálních či celostátních sítích. HealthShare využívá technologie InterSystems iKnow a DeepSee, aby zpřístupnila veškerá data o pacientovi, včetně dat nestrukturovaných, a umožnila analýzu v reálném čase. InterSystems Caché® je celosvětově nejpoužívanější databázový systém v nemocničních aplikacích. InterSystems Ensemble® je platforma pro rychlou integraci a vývoj propojitelných aplikací. Produkty InterSystems využívají tisíce nemocnic a laboratoří po celém světě včetně všech deseti nejlepších amerických nemocnic podle hodnocení U. S. News and World Report.

Více informací najdete na InterSystems.com, www.youtube.com/InterSystemsCorp,

www.facebook.com/InterSystems nebo na @InterSystems on Twitter.

O společnosti 3M Health Information Systems

Společnost 3M Health Information Systems je na trhu známá především díky svému kódovacímu systému a erudici v kódovacím systému ICD-10 (systém kódů užívaný ve Spojených státech pro identifikaci výkonů ve zdravotnictví). Inovativní software a konzultační služby, které společnost 3M Health Information Systems poskytuje, se zaměřují na zkvalitnění zdravotnické dokumentace, počítačové kódování, mobilní aplikace pro lékaře, na vytváření zpráv o nárocích jednotlivých případů na zdroje poskytovatelů zdravotní péče (case mix) a zpracovávání zpráv o kvalitě péče a na správu dokumentů. Robustní datový slovník a terminologické služby pro zdravotnictví též podporují větší využívání a přesnější fungování systémů elektronické zdravotnické dokumentace. Se společností 3M Health Information Systems, která má téměř 30letou praxi v oblasti zdravotnictví a disponuje více než stovkou renomovaných expertů na kódování 3M, spolupracuje více než 5000 nemocnic na světě, jejichž cílem je zlepšovat kvalitu a finanční výsledky. Více informací najdete na www.3Mhis.com.