Na lyžovačku za pakatel se Zapakatel.cz

Praha, 8. ledna 2013 – Za sněhem je nutné vyrazit tam kde ho najdete. A také tam, kam to umožní stav vaší peněženky. Zkuste to se Zapakatel.cz, se všemi výhodami, které nabídka cestování, zájezdů a pobytů na tomto slevovém serveru nabízí. Zahraniční destinace zaručují sníh, u těch českých se ho ale možná ještě dočkáme. Zima přeci jen teprve začala. (TZ)

Leden na Zapakatel.cz znamená (mimo jiné) nabídku lyžařských pobytů v Česku i v zahraničí. Aktuálně můžete za 4 499,- Kč vyrazit na pět dní do Itálie nebo za 2 690,- Kč pořídit luxusní pobyt u Lipna až na 6 dní.  V nabídce je třídenní lyžovačka v Rakousku, Val di Fiemme, Jizerky, Vysoké Tatry či Pastviny. Pokud byste netrvali na lyžování, můžete ale zkusit třeba Legoland v Německu, lázeňské rekreační pobyty či jazykový kurz v Miami (byť ten už je trochu dražší, za 28 296,- Kč).

Zapakatel.cz, jeden z nejsilnějších českých slevových serverů, je i podle konkurentů „fenomenální v cestování“. V nabídce vždy najdete zájezdy, pobyty, eurovíkendy, tematické zájezdy či jazykové pobyty. Vše s výhodou nízké ceny a ověřených dodavatelů.

Jak vypadá pěti denní lyžařský zájezd do Itálie? V ceně je zahrnuto ubytování v tří hvězdičkovém hotelu s polopenzí, třídenním skipasem doprava pohodlným autobusem a služby českého delegátu. Na výběr je, v případě vyhlášeného střediska Paganella, celkem 35 možných termínů ve dvou variantách.

Nesporná výhoda zahraničních destinací je tuto zimu jasná, na rozdíl od českých lyžařských areálů mají dostatek sněhu. A jak je vidět z aktuální nabídky na Zapakatel.cz, ceny se není potřeba v žádném případě obávat.

O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je jeden z nejsilnějších českých slevových serverů a na Slovensku působí jako Zabagatel.sk. Na trhu působí od léta roku 2010, v březnu 2011 otevřel v Praze první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé nakupovat speciální nebo nevyužité vouchery, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace. V září 2011 bylo otevřeno druhé zákaznické centrum v Brně.

Zapakatel.cz a Zabagatel.sk najdete na www.zapakatel.cz a www.zabagatel.sk, stejně tak jako na sociálních sítích Facebook (Zapakatel.cz a Zabagatel.sk), Twitter.com (@Zapakatel.cz),  Google+ (Zapakatel.cz) a Foursquare (Zapakatel.cz).