Tisková zpráva – Vysílejte on-line průlet kometou. Služba SPYDROM.cz startuje

Společnost Spydrom s.r.o. dokončila vývoj své služby SPYDROM na sdílení on-line videa. Jedná se o nový unikátní video projekt v České Republice. U příležitosti mimořádné přírodní události chce oslovit širokou veřejnost, aby se lidé pokusili zachytit svým mobilním telefonem, nebo webovou kamerou průlet komety a tento jev sdíleli prostřednictvím portálu www.spydrom.cz . (TZ)

Spydrom je služba, kde kdokoliv může natáčet svou kamerou jakékoliv dění a toto následně on-line přenášet a sdílet na internetu. VIP uživatel může vytvářet svůj archiv natočených videí a také může finančně odměnit jiného uživatele za atraktivní videopřenos. Videa jsou tříděna do různých kategorií, jako jsou zprávy, rodina, kancelář, skrytá kamera, prodejny a další. Cílem tohoto projektu bylo vytvořit prostředí, kde bude možné on-line vysílat dění, které uživatele právě zastihne. Ať se jedná například o dopravní zácpu, zpravodajství ze sportovního utkání, nebo natočení hádky sousedů či cokoliv, co se právě odehrává.

Služba je nyní v Beta provozu a vylaďuje všechna technická nastavení.  Nicméně právě prolétávající kometa dne 15.2., může být dobrou pozvánkou k otestování této služby.