Unicorn Systems a Pentaho uzavřely partnerství v poskytování Business Analytics

Softwarová společnost Unicorn Systems se stala oficiálním partnerem americké společnosti Pentaho a nabídne svým klientům certifikovaná řešení v oblasti Business Analytics postavená na  komerční opensource platformě Pentaho. (TZ)

Pentaho úzce spojuje integraci dat a oblast Business Analytics v moderní platformu, která nabízí jak IT, tak business uživatelům jednoduchý přístup, vizualizaci a zkoumání všech dat majících dopad na obchodní výsledky. Unicorn Systems uzavřením partnerství s Pentaho rozšiřuje nabídku produktů a služeb o další řešení v oblasti Business Analytics. Zkušený tým konzultantů a vývojářů Unicorn Systems v synergii s produkty Pentaho navrhne svým zákazníkům výkonný a spolehlivý nástroj na řešení Business Analytics, který umožní pohodlně reportovat, monitorovat a analyzovat data bez nutnosti složitých operací.

Řešení nad business analytickou platformou Pentaho jsou využívána širokým spektrem uživatelů od IT až po business, a to především kvůli snadnému přístupu ke všem datům včetně Big Data, jejich nenáročné integraci, vizualizaci a možnosti tvoření prediktivních analýz vedoucích ke kvalitním strategickým rozhodnutím.

“Pro Pentaho je potěšením navázat úzkou spolupráci s Unicorn Systems a společně tak nabídnout společnostem z různých oborů podnikání výhody plynoucí z našich řešení pro oblasti Big Data a Business Analytics,“ uvedl Davy Nys, viceprezident pro regiony EMEA a APAC ze společnosti Pentaho.

Unicorn Systems jako garantovaný partner nabídne zákazníkům po celé Evropě mimo jiné rychlé nasazení platformy Pentaho, zajistí lokální podporu a zaručí kvalitní řešení díky hluboké znalosti business oblasti a přidružených dat.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch našich zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám našich zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

O Pentaho

Společnost Pentaho nabízí Business Analytics budoucnosti. Dědictví této společnosti v podobě softwaru s otevřeným zdrojovým kódem je východiskem pro nepřetržité inovování moderní, integrované a víceúrovňové platformy vyvinuté pro budoucnost analytiky, včetně splnění rozmanitých a náročných požadavků na data. Vysoce účinná Business Analytics se nyní snadněji používá díky rentabilnímu souboru programů společnosti Pentaho pro zpřístupňování, vizualizaci, integraci, analyzování a dolování dat. Chcete-li si Business Analytics od Pentaho bezplatně vyzkoušet, stáhnete si ji ze stránky www.pentaho.com/get-started.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.