GENOS GNSS simuluje v laboratoři signály až 160 navigačních družic GPS, GALILEO a GLONASS

AXONNET, spol. s r.o. uvádí na český trh simulátor satelitů „GENOS GNSS“ amerického producenta Frontline Test Equipment, Inc., pro vývoj a ověřování činnosti satelitních přijímačů pro navigaci a polohování. (TZ)

GENOS™ GNSS je vysoko-dynamický, vícekanálový emulátor satelitních signálů globálních navigačních satelitních systémů (GNSS), který může být použit pro testování jakéhokoli produktu, který obsahuje funkci satelitní navigace.

GENOS může vysílat emulaci signálů až 160 satelitů současně všech existujících a připravovaných satelitních konstelací: GPS, Galileo, GLONASS, COMPASS, GAGAN, QAZZ a SBAS (WAAS, EGNOS).

“Simulátor GENOS GNSS poskytuje našim zákazníkům přesně to co potřebují – snadno použitelný, spolehlivý a cenově dostupný nástroj pro vývoj, ověřování a testování svých zařízení s vestavěnými přijímači GNSS vůči mnoha satelitním systémům současně. A mohou měřit přímo ze své laboratoře! “ říká David Bean, prezident společnosti Frontline.

Jednatel AXONNET Vojtěch Kment dodává: „Podpora nejen GPS, ale i dalších satelitních konstelací vč. Galileo, je důležitá pro nová polohovací zařízení a aplikace určené na celosvětové trhy včetně evropského.“

O Frontline

Frontline je světově vedoucí výrobce protokolových analyzátorů pro Bluetooh a doprovodných služeb, jako jsou testy interoperability (IOT). Analyzátory Frontline používá 84 společností z Fortune 100. Řada analyzátorů ComProbe pro Bluetooth je de facto průmyslovým standardem a je užívána stovkami společností globálně, včetně CSR, Broadcom, Atheros, Apple, Nokia, Samsung, Sony, Toshiba, Panasonic a Marvell.

Simulátor GENOS GNSS spočívá v licencované technologii společnosti GSN Ltd., která je založená na mnoholetém vývoji a zohledňování potřeb a požadavků zákazníků.

O AXONNET

AXONNET spol. s r.o. je autorizovaný prodejce Frontline pro ČR od roku 1995. Na specializovaném trhu získal pro Frontline během let řádově desítky zákazníků působících v řadě různých odvětví: řídící technika, vývoj software pro bankovnictví, datová komunikace, telekomunikace. Má zkušenosti s dodávkou a podporou všech druhů produktů Frontline.