Rubikon PR zajistí komunikaci Web4U

Praha, 4. 10. 2013 – Web4U, jedna z největších českých webhostingových společností, si pro svou PR komunikaci vybrala agenturu Rubikon PR, ta zajistí pro Web4U především produktovou, ale také korporátní komunikaci. (TZ)

Obě firmy již dříve projektově spolupracovaly na komunikaci několika produktů Web4U a na dlouhodobé spolupráci se domluvily na začátku září. Hlavním cílem Rubikon PR bude profilovat Web4U jako prověřeného registrátora a poskytovatele webhostingových služeb.

„Již více než před rokem jsme měli možnost vyzkoušet si služby Rubikon PR na několika našich projektech a proto pro nás spolupráce s Rubikonem není velkou novinkou. Při hledání PR agentury pro Web4U jsme nehledali jen agenturu, ale partnera, který bude naší práci rozumět,“ říká Jan Bednář, generální ředitel Web4U.

Za Rubikon PR bude komunikaci Web4U zajišťovat Ondřej Duffek, specialista na komunikaci technických a online klientů.

“Na spolupráci se velmi těšíme. Web4U je jeden z největších českých doménových registrátorů a poskytovatelů hostingu. Koncepčně velmi dobře zapadá mezi klienty, o které se stará náš technický tým specializující se na klienty pohybující se v internetovém prostředí.“ říká Šimon Rákosník, Managing Partner Rubikon PR.

O Web4U

Společnost Web4U vznikla v Jindřichově Hradci v roce 2003 s cílem poskytovat webhostingové a serverhostingové služby. Jejích služeb využívají desítky tisíc klientů v České republice. Od ledna 2011 se společnost Web4U stala jako jedna z mála firem v České republice certifikovaným partnerem společnosti Microsoft pro poskytování cloud computingových služeb na technologii Microsoft Hyper-V Cloud.