NextiraOne Czech se stala Premier partnerem společnosti IBM

Praha, 9. října 2013 – Společnost NextiraOne Czech získala status Premier partner v programu PartnerWorld společnosti IBM. Prokázala tak odborné znalosti portfolia IBM, kvalitní personální zázemí, a výjimečný přístup při nasazování inovativních řešení pro koncové zákazníky. (TZ)

NextiraOne Czech své členství v programu PartnerWorld staví zejména na produktu IBM Tivoli, pro který získala řadu certifikací z oblastí cloudu a chytrých infrastruktur a bezpečnostních systémů. Statusem Premier partnera potvrzuje svou pozici špičkového dodavatele a integrátora ICT služeb v České republice.

„S implementací IBM produktů máme bohaté zkušenosti, které nám dovolují pro zákazníky vytvářet individualizovaná a inovativní řešení. Snažíme se maximálně využívat znalosti a zkušenosti našich odborníků, kteří právě tyto inovace do řešení přinášejí. To se ve výsledku odráží v zákaznické spokojenosti a také v růstu důvěry partnerů v naši značku,“ uvedl David Šetina, business consulting & OSS/BSS Manager ve společnosti NextiraOne Czech.

Potvrzení kvality služeb je jedním z řady cílů společnosti NextiraOne Czech pro rok 2013. Zisk statusu Premier partnera společnosti IBM potvrzuje, že společnost jde správným směrem.

O společnosti NextiraOne

NextiraOne je přední evropský systémový integrátor. Navrhuje, instaluje a spravuje veškerá komunikační a bezpečnostní řešení, nástroje procesního řízení a dohledové systémy v podnikových prostředích svých zákazníků. Poskytuje jim komplexní služby a podporu v oblastech informačních a komunikačních systémů prostřednictvím nejmodernějších technologií na trhu. Díky vysoké specializaci v oboru komunikací pomáhá NextiraOne svým zákazníkům efektivně řídit náklady na provoz jejich informačních a komunikačních systémů v oblastech zahrnujících datová centra, kontaktní centra, jednotnou komunikaci, bezpečnost síťové infrastruktury, nástroje dohledů a procesního řízení. Dodávku a podporu řešení v uvedených oblastech poskytuje společnost NextiraOne svým zákazníkům také formou řízených služeb.

NextiraOne má ústředí v Paříži a přímá obchodní a servisní zastoupení v 16 zemích Evropy a v USA s více než 4 300 zaměstnanci. Zaměstnává přes 2 500 kvalifikovaných servisních specialistů a konzultantů a v roce 2010 dosáhla celkových tržeb na úrovni miliardy euro.

Další informace najdete na stránkách www.nextiraone.eu/cz.

*NextiraOne a logo NextiraOne jsou registrované ochranné známky společnosti NextiraOne LLC.