GAMDIAS ZEUS High-end herní myš

V Brně 4.11.2013 – GAMDIAS ZEUS je herní 11 tlačítková laserová myš včetně 9-ti plně programovatelných tlačítek s možností nahrání maker, simulaci tlačítek klávesnice, nebo funkce pro Windows. Je určena pro náročné hráče, kteří vyžadují od myši maximální přesnost, rychlost odezvy a navíc velké možnosti individuálního nastavení, které ocení především hráči MMORPG. Na své si přijdou také milovníci výjimečného designu a efektního podsvícení. (TZ)

Všechna tato nastavení je možné přiřadit k šesti různým uživatelským profilům, které jsou uloženy v 512kB vnitřní paměti, což uživateli umožňuje přenášet myš i s nastavením mezi různými počítači. GAMDIAS zvolil pro tuto myš vysoce odolné spínače s výdrží 11.8 milionu kliknutí. Myš je vybavena 32-bit procesorem ARM Cortex a laserovým sensorem s maximálním rozlišením až 8200dpi navíc pro ještě plynulejší chod kurzoru je možné nastavit rychlost odezvy až 1000Hz.

Jednou z největších výhod herní myši GAMDIAS ZEUS je možnost přizpůsobení velikosti myši tak aby sedla hráči přesně do jeho ruky a to vše bez použití nářadí. Tři boční polohovatelné panely je možné plynule nastavit do ideální polohy pomocí koleček umístěných na spodní straně herní myši. V zadní části myši se pak nachází prostor pro 5x dovažovací závaží, každé o hmotnosti 4,5g, které umožní uživateli přizpůsobit celkovou váhu myši pro ještě lepší kontrolu.

Aby bylo možné provádět individuální nastavení a programováni funkcí jednotlivých tlačítek, vyvinula společnost GAMDIAS software s názvem HERA (podle nejvyšší bohyně Héry). Jednou z největších předností tohoto softwaru je, že pomocí něj ovládnete všechna svá zařízení GAMDIAS. A není tak nutné pro nastavení klávesnice, myši atd. spouštět různé programy. Navíc HERA po spuštění okamžitě kontroluje aktuálnost firmware všech připojených zařízení.

Specifikace:

GAMDIAS

Rozhraní

USB

Počet kláves

11 ( 9 programovatelných)

Životnost kláves

více než 11 milionů kliknutí

Senzor

laser

Rozlišení

až 8200 dpi

Obnovovací frekvence

125 / 250 / 500 /1000 Hz

Paměť

512KB

Délka kabelu

2m

Další vlastnosti

sada závaží pro vyvážení 5x 4,5g

Rozměry

127.14 x 84.46 x 43.2 mm

Podporovaný OS

Windows XP/ Vista/ 7/ 8

Cena: Doporučená koncová cena je 1 700 ,- s DPH.

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací: www.gamdias.com

O společnosti GAMDIAS Technology Co., Ltd.

GAMDIAS Technology bylo založeno v roce 2012, s týmem o víc než 40 lidech vedeným RK Hanem a úspěšně tak vytváří herní značku známou jako GAMDIAS. GAMDIAS patří do skupiny Kworld Computer Technology Co., Ltd, která byla založena v roce 1999. GAMDIAS klade důraz na základní potřeby hráčů spojené s kreativitou a uměleckou krásou. Nejenže má za cíl nastavit laťku pro kvalitu a praktičnost, ale také jít v designech nad očekávání uživatelů, což doplňuje moto společnosti – „Gaming Art in Motion“ .