Společnost Sharp uvedla na trh dva nové mikro Hi-Fi systémy

Praha, 4. listopadu 2013 – Portfolio značky Sharp rozšířily dva nové mikro Hi-Fi systémy vybavené technologiemi Bluetooth, NFC a konektorem pro telefony iPhone řady 5. Nabízí příležitost, jak si hudební doprovod na domácí večírek zajistit jen s pomocí smartphonu nebo tabletu. (TZ)

Modely XL-HF202 a XL-HF302 jsou vybavené technologií NFC. Pro přístup do vaší hudební knihovny, stačí vaše mobilní zařízení vybavené NFC k Hi-Fi systému pouze přiblížit. Přehrávání probíhá bezdrátově. Při přiblížení zařízení k Hi-Fi dojde k okamžitému propojení s vašim smartphonem nebo tabletem.

Dalšími možnostmi připojení jsou technologie Bluetooth nebo USB port. Součástí sterea je i stojan pro iPady. Zařízení mají rovněž dokovací stanici pro konektor Lightning. Ta majitelům nejnovějších iPhonů a iPodů umožňuje přehrávat hudbu a současně zařízení nabíjet.

Modely XL-HF202 a XL-HF302 podporují audio soubory MP3/WMA/AAC uložené na paměti USB, přehrávačích CD-MP3 nebo ostatních externích zařízeních. Sterea značky Sharp jsou také vybavená tunery FM RDS.

Výkonný digitální zesilovač a dva dvoucestné reproduktory zajištují vysokou kvalitu zvuku. Oba modely Hi-Fi se pyšní nadčasovým designem s metalickou úpravou a kompaktními rozměry. Nová řada audio produktů značky Sharp je k dispozici v různých barvách – Model XL- HF202 je k dispozici v stříbrné (XL – HF202PHS) a černé (XL – HF202PHBK) a XL- HF302PHT v  barvě titanu.

Informace o společnosti Sharp

Společnost Sharp je lídrem v oblasti výzkumu a rozvoje moderní spotřební elektroniky. Nabídka společnosti zahrnuje LCD TV, audio systémy a tzv. bílou techniku (např. chladničky, mrazničky a mikrovlnné trouby), stejně jako čističky vzduchu. Důraz na inovace dokazují nejnovější řešení, např. parní trouby (mikrovlnné trouby s funkcí vaření v páře 3 v 1), technologie Quattron použitá v LCD TV a iontová technologie Plasmacluster, používaná v domácích spotřebičích. Jedním z hlavních aspektů filozofie společnosti Sharp je respekt k životnímu prostředí, který se odráží ve způsobu, jakým se produkty navrhují a vyrábí. Produkty společnosti Sharp se proto vyrábí výhradně z ekologických materiálů, vyznačují se nízkou spotřebou energie a jsou zcela recyklovatelné.