Dotykové ovládání skloubené s elegancí: 21,5″ Full HD monitor Acer UT220HQL

Praha, 22. listopadu 2013 – Monitor Acer UT220HQL byl navržen již od začátku k tomu, aby nabídl nádherný obraz, vynikající polohovatelnost a bezkonkurenční eleganci. Může se pochlubit 21,5″ Full HD displejem, technologií intuitivního 10bodového dotykového ovládání a výklopným stojanem, který umožňuje uživatelům během pár sekund najít ideální úhel náklonu. Díky tomu je Acer UT220HQL ideální pro objevování všech možností, jaké vám nabízí operační systém Windows 8. (TZ)
  • Multidotykový displej s podporou rozpoznání až 10 dotyků současně, certifikace pro Windows 8

  • Široké pozorovací úhly díky technologii VA, konstrukce s průhledným podstavcem, možností položení zcela naplocho nebo montáže na zeď

  • Úhel náklonu od 0 do 80°

  • Podpora MHL pro přehrávání multimédií z mobilních zařízení

 

Funkcionalita, stylový vzhled, moderní technologie

Acer UT220HQL je výsledkem zaměření společnosti Acer na stylový vzhled, moderní technologie a funkcionalitu. Monitor má unikátní „plovoucí“ konstrukci a displej s rozlišením 1 920 × 1 080 px a LED podsvícením zajišťujícím vynikající kvalitu obrazu. Proto je ideální pro sledování videa s vysokým rozlišením, prohlížení fotografií, multimediální aplikace i hraní vašich oblíbených her.

Důležité je také pohodlí, proto lze monitor naklonit k sobě až do úhlu 80°, zatímco možnost úplného položení naplocho rozšiřuje možnosti využití při objevování digitálního světa. Monitor Acer UT220HQL je vybaven panelem s technologií VA, která přináší komfortní zážitek s křišťálově čistými a přesnými barvami. Samozřejmostí je mimořádně plynulé zobrazení i nejrychlejších akčních filmů při pozorovacích úhlech 178°ve vodorovném i svislém směru.

Kromě zobrazení toho nejjasnějšího a nejostřejšího obrazu při jakémkoliv pozorovacím úhlu, nabízí Acer UT220HQL 10bodové multidotykové ovládání v systému Windows 8. Pro interakci s digitálním světem proto stačí natáhnout ruku, obejdete se bez klávesnice a myši.

Na své zadní straně nabídne monitor kompletní možnosti připojení, nechybí ani vstupy D-Sub a HDMI s podporou technologie MHL. Porty USB 2.0 zase zajistí snadnou instalaci monitoru Acer UT220HQL v jakémkoliv prostředí.

Dobrodružství pořízené jakýmkoliv mobilním zařízením můžete prožít znova, jednoduše stačí připojit chytrý telefon nebo tablet přes rozhraní MHL (Mobile High-Definition Link) k monitoru prostřednictvím volitelného kabelu. Můžete si pak okamžitě vychutnat multimediální obsah, křišťálově čistý obraz v HD kvalitě a dokonalý prostorový zvuk na mnohem větší obrazovce. Navíc se při tom bude mobilní zařízení zároveň nabíjet.

Cena a dostupnost

Monitor Acer UT220HQL bude možné zakoupit od poloviny listopadu za cenu od 7999 Kč.

O společnosti Acer

Společnost Acer byla založena v roce 1976 a zabývá se informačními a komunikačními technologiemi. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Ekologicky úsporný dodavatelský řetězec Aceru přináší produkty šetrné k životnímu prostředí – počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranicemi možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, která zaměstnává 8 000 lidí, je třetí největší firmou na světě vyrábějící notebooky1 a v roce 2012 dosáhly její tržby 14,7 miliard amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.

1.        IDC  2012