BLESKmobil rozdává kredit 150 Kč novým zákazníkům

Největší virtuální operátor BLESKmobil rozdává bonusový kredit v hodnotě 150 Kč pro všechny nové zákazníky. Získání kreditu zdarma je velmi jednoduché, stejně jako v případě všech služeb a benefitů BLESKmobilu. Kupon pro aktivaci bonusového kreditu naleznou čtenáři 3. prosince v novinách BLESK. (TZ)

V úterý 3. 12. 2013 vyjde na každé titulní straně deníku BLESK kupón s unikátním kódem, který opravňuje majitele nových SIM karet zakoupených a aktivovaných od 3. 12. 2013 do 6. 1. 2014 k získání bonusového kreditu 150 Kč. Bonusový kredit bude zákazníkům připsán na základě sms zaslané dle návodou na kupónu či postupu na stránkách www.bleskmobil.cz.

Zákazníci si také mohou aktivovat další benefit virtuálního operátora, kterým je výhodné volání za 1 Kč/min na 1 libovolné mobilní číslo vedené u českých poskytovatelů. Aktivace této služby je zdarma a vybrané číslo je možné změnit každý měsíc. Více informací o akcích BLESKmobilu naleznete na stránkách deníku Blesk nebo na internetových portálech www.blesk.cz a www.bleskmobil.cz.

Ringier Axel Springer CZ je multimediální vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu. Naše tištěné tituly čte více než 3,8 milionů z vás. Ringier Axel Springer CZ je jasnou jedničkou mezi deníkovými vydavateli, kde dosahuje více než 36% podílu na trhu. Na časopiseckém trhu je Ringier Axel Springer CZ na druhém místě a významný podíl dosahuje i na internetu.

Pod společností Ringier Axel Springer CZ působí v České republice také virtuální mobilní operátor BLESKmobil a dvě tiskárny Ringier Axel Springer Print CZ v Praze a Ostravě.

Ringier Axel Springer CZ je součástí švýcarsko-německé vydavatelské skupiny Ringier Axel Springer Media AG, vedoucí integrované multimediální korporace ve střední a východní Evropě. Společnost se sídlem ve švýcarském Curychu vydává noviny a časopisy, provozuje webové a mobilní platformy a vlastní tiskárny. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture společností Ringier AG a Axel Springer AG.