SMART CASH BACK a MORE THAN SMART – právě se rozjíždějí nové, atraktivní akce na televizory Sharp

Koncem listopadu 2013 spustil Sharp dvě akce propagující televizory. Akce SMART CASH BACK je vyhrazena televizorům Sharp AQUOS s unikátní technologií Quattron. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro nákup televizoru ze série LE857E, obdrží nazpět výdaje až do výše 20 000 Kč. Na účastníky akce čekají také Apple TV®*, o které se bude soutěžit. Zároveň se spouští akce MORE THAN SMART, která zahrnuje zbývající modely televizorů z nabídky Sharp. Každý, kdo se jí zúčastní, má šanci získat Android Dongle TV. (TZ)

SMART CASH BACK

Zákazníci, kteří se během doby trvání akce rozhodnou pro nákup 60, 70 nebo 80 palcového televizoru Sharp AQUOS LED 3D s technologií Quattron, série LE857E, si mohou vyzvednout cash back ve výši: 6 000 Kč, 13 000 Kč nebo 20 000 Kč – podle velikosti obrazovky vybraného televizoru. Na účastníky akce čekají také odměny – Apple TV®. Pro výběr cash backu a účast v soutěži o Apple TV® je nutná registrace na stránce www.smart-cash.tv.

MORE THAN SMART

Akce MORE THAN SMART se týká všech modelů televizorů Sharp z aktuální nabídky, které nejsou zahrnuty v akci SMART CASH BACK. Každý, kdo si koupí televizor Sharp a zúčastní se soutěže, má šanci na výhru – Android Dongle TV, která poskytuje neomezený přístup k aplikacím platformy Android. Pro účast v akci je nutná registrace na stránce www.smart-cash.tv. Po vyplnění nezbytných dat pošlete společnosti Sharp kreativní fotografii svého nového televizoru značky Sharp.

Obě akce jsou platné do 15.01.2014. Akce budou podpořeny kampaní BTL.

Za přípravu propagačních layoutů a internetové stránky www.smart-cash.tv zodpovídá agentura Mediatouch.

Podrobnosti propagační akce, seznam modelů televizorů zahrnutých do akce a její pravidla se nacházejí na adrese www.sharp.cz a také na www.smart-cash.tv.

* Apple není sponzorem této akce a ani se jí neúčastní.
Apple TV is trademark of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.