Foodpanda přináší českým zákazníkům mobilní aplikaci pro iOS

Foodpanda, celosvětově nejúspěšnější služba na rozvoz jídla, která již minulý týden spustila pro svoje zákazníky v České republice mobilní aplikaci pro zařízení s operačním systémem Android, nabízí nyní nově i aplikaci pro operační systém iOS. Aplikace je zdarma ke stažení v App Store. (TZ)

“Jsme rádi, že si nyní přes mobilní aplikaci Foodpandy může objednat své oblíbené jídlo většina našich zákazníků, kteří vlastní chytrý telefon. S mobilní aplikací zaznamenáváme ve všech zemích, kde Foodpanda působí mimořádný úspěch, který chceme zopakovat i v České republice”  říká Peter Varga, ředitel společnosti Foodpanda pro Českou a Slovenskou republiku.

Jak funguje aplikace?

Stačí se zaregistrovat a při každém dalším přihlášení pouze zvolit místo, kde se právě nacházíte a jedním klikem pak získáte přehled restaurací ve vašem okolí. Jídlo si můžete samozřejmě objednat také na Foodpanda.cz. Mobilní aplikace Foodpanda pro iOS je zdarma ke stažení v App Store  (pro Android je ke stažení zdarma na Google Play).

O Foodpandě

Foodpanda je (spolu se svou sesterskou značkou Hellofood) globálním lídrem mezi platformami rozvozu jídel ve 30 zemích světa. Pomáhá restauracím s růstem jejich tržeb prostřednictvím online a mobilních platforem a poskytuje jim stále rozvíjející se technologie a analýzy. Zákazníkům nabízí skupina Foodpanda/Hellofood online objednávku jídla, kde mají k dispozici širokou škálu restaurací, ze kterých si mohou vybírat online nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Pro více informací o Foodpandě v České Republice, navštivte www.foodpanda.cz. Na Facebooku  najdete Foodpandu zde  a na Twitteru zde.