Zákazníci Zapakatel.cz pomohli dětskému domovu

Praha 29. ledna 2014 — Zákazníci i partneři Zapakatel.cz pomohli dětskému domovu Charlotty Masarykové na Zbraslavi. Na stavbu dětského hřiště se podařilo získat 53 tisíc Kč a od partnerů dětský domov získal dárky, které děti dostaly pod stromeček. (TZ)

Předvánoční sbírka na pomoc dětskému domovu Charlotty Masarykové na Zbraslavi přinesla od zákazníků Zapakatel.cz 53 tisíc Kč. Peníze poslouží na stavbu dětského hřiště, které domov nutné potřebuje. Od partnerů (Hsport.cz, UNISON spol s r.o., Dr. Jiři Neubauer, Eurosoft group s.r.o. a PAFAAS) se navíc podařilo pod stromeček dětem naděli dárky – Pafíkovy hračky (mluvící pejsek, tablety, hry), samolepky na zeď, výuková CD, boby, tablety, sady na pískoviště, houpací koně, angličáky, chodítko a řadu dalších.

“Přišlo nám zcela správné spojit naše možnosti, vybrat peníze od nás, od zákazníků a našich obchodních partnerů. Chtěli jsme dětem udělat ty nejpříjemnější Vánoce a snad se to povedlo”, říká Vladimír Hlaváček, marketingový ředitel Zapakatel.cz.

Marketingový ředitel Zapakatel.cz Vladimír Hlaváček předává šek na vybranou částku zástupkyni Dětského domova Charlotty Masarykové

Zapakatel.cz vybíral na děský domov Charlotty Masarykové v prosinci tradičním a osvědčeným způsobem. Prostřednictvím “slevy” Krásné Vánoce pro děti z Dětského domova Charlotty Masarykové! Pomáhejte se Zapakatel.cz! bylo možné zakoupit vouchery v hodnotě 20, 50, 100 nebo 500Kč a Zapakatel.cz poté veškeré takto vybrané peníze odevzdal dětskému domovu. Celkem vybraných 53 tisíc Kč představuje 508 zakoupených voucherů a všem kdo touto formou přispěli patří poděkování.

„Nesmírně nás potěšila nezištná pomoc tolika dárců, díky které mohly naše děti prožít opravdu radostné a štědré Vánoce. Věříme, že díky vybraným finančním prostředkům se nám podaří vylepšit podmínky pro celkové vyžití dětí na zahradě jejich náhradního domova. Děti si to zaslouží. Všem dárcům patří náš upřímný a veliký dík,“ řekla ředitelka Dětského domova Charlotty Masarykové MUDr. Iva Truellová, Ph.D.

Dětský domov Charlotty Masarykové najdete na Zbraslavi a na Internetu na adrese www.ddzbraslav.cz. Stará se o patnáct holčiček a patnáct kluků. Vedle dětského hřiště chybí domovu zastřešení terasy, bezbariérový přístup či kamerový systém. Případná další pomoc by se hodila i pro rodinné auto, které by zjendodušilo přepravu dětí, rekonstrukci sociálního zařízení a vybudování výtahu.

 O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je třetí největší český slevový server a na Slovensku působí jako Zabagatel.sk. Na trhu působí od léta roku 2010, v březnu 2011 otevřel v Praze první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé kupovat slevy, včetně slev speciálních či nevyužitých voucherů, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace.

Zapakatel.cz a Zabagatel.sk najdete na www.zapakatel.cz a www.zabagatel.sk, stejně tak jako na sociálních sítích Facebook (Zapakatel.cz a Zabagatel.sk), Twitter.com (@Zapakatel.cz),  Google+ (Zapakatel.cz) a Foursquare (Zapakatel.cz).