FAYN nabízí odměny za doporučení klientů až tři sta korun

Brno, 12. března 2014 – Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor nabízející služby mobilních sítí (VMNO) a pevných linek (VoIP), rozšířil nabídku svého provizního systému. K dealerskému programu a jednoduchému doporučování klientů jejich známým nyní přidává profesionální affiliate systém. Profitovat na doporučování nejlevnějšího volání v ČR tak může již opravdu každý. (TZ)

„Dvanáct let působení na telekomunikačním trhu nás naučilo, že nejefektivnější způsob propagace je doporučení. Většina našich klientů, která se s námi naučila šetřit a je u nás spokojena, své zkušenosti ráda předává dále. A my je za to odměníme,“ říká Jiří Hlavenka, jednatel společnosti FAYN.

FAYN přináší jednoduchý systém, v němž může kdokoli ze zákazníků doporučit služby FAYN svému známému a následně se přihlásit o odměnu 200-300 Kč. Podnikatelům a firmám FAYN nabízí dealerský režim spolupráce, díky němuž mohou sami prodávat služby FAYN a inkasovat provizi. V rámci služeb volání přes internet (VoIP) poskytuje FAYN infrastrukturu i několika desítkám virtuálních operátorů, kteří provozují služby pod svou značkou a s vlastními obchodními podmínkami v různých lokalitách ČR.

Předchozí režimy spolupráce nyní doplňuje profesionální affiliate provizní systém. Kdokoli, kdo má chuť a prostor pro propagaci či doporučení služeb FAYN z oblasti mobilního nebo internetového volání, má nyní k dispozici velmi užitečný nástroj. Stačí se registrovat a získat tak přístup k odkazům či bannerům, které lze ihned začít využívat – například nasadit na svůj blog, porovnávač tarifů, facebookový profil, přidat odkaz do článku nebo jednoduše poslat známým e-mailem. Affiliate systém následně každý příchod z těchto zdrojů zaznamená k registrovanému uživateli a v případě pořízení služeb mu připadne provize. Vše přehledně a v jednoduchém uživatelském prostředí.

„Pokročilejším uživatelům, provozovatelům webů, bloggerům, online marketérům a prodejcům jsme chtěli dát přístup ke standardizovanému způsobu affiliate spolupráce. Věřím, že se nám to podařilo, protože od samého startu této služby je o ni velký zájem,“ dodává Lukáš Honek, ředitel společnosti FAYN.

Více informací o systému „doporuč FAYN volání známému“ najdete na webu www.fayn.cz/doporucte-nas. Informace o dealerské a affiliate spolupráci jsou k dispozici na webu www.fayn.cz/o-nas/partnersky-program.

O společnosti FAYN Telecommunications

FAYN Telecommunications s.r.o. je přední český VoIP operátor. Telefonováním přes internet (VoIP) se zabývá už od roku 2002, v srpnu roku 2013 vstoupil také mezi virtuální mobilní operátory. Každý den spolehlivě spojuje hovory desítek tisíc uživatelů, kteří si díky telekomunikacím chtějí být nablízku.

Posláním společnost FAYN Telecommunications je poskytovat kvalitní a spolehlivé telekomunikační služby za nejnižší možné ceny, při zachování vysokého komfortu. Ať už se jedná o soukromé osoby, živnostníky, velké firmy či call centra, uživatelé se vždy mohou spolehnout, že u FAYNu dostanou tu nejlepší péči. Více informací o společnosti a nabízených službách najdete na www.fayn.cz.