Magazín Forbes vychází nově i v audio verzi. V Česku jako první

Audiotéka.cz, služba nabízející mobilní přístup k audioknihám v elektronické podobě, začala nově nabízet také audio verzi měsíčníku Forbes. Je to v Česku vůbec poprvé, kdy vychází komerční tištěný časopis i ve zvukové podobě. Prvním číslem, které je v tomto novém formátu k dispozici, je aktuální březnové vydání Forbesu. Všechna další čísla budou na trh uváděna v audiu souběžně s papírovým vydáním. (TZ)

Audio Forbes je v prodeji exkluzivně na www.audioteka.cz a v mobilních aplikacích Audiotéka za 89 Kč. Nahrávka březnového čísla má 3 hodiny a 10 minut, obsahuje klíčové články tištěného vydání včetně rozhovoru s EY podnikatelem roku Jiřím Hlavatým nebo profilů českých dolarových miliardářů. Čte Michal Gulyáš.

Audioteka.cz

Audiotéka je služba poskytující mobilní přístup k audioknihám. K nákupu i poslechu audioknih lze využít aplikace Audiotéka pro chytré mobilní telefony a tablety na platformách iOS (Apple), Android i Windows Phone nebo lze stahovat nahrávky v MP3 formátu z webu www.audioteka.cz. Českým milovníkům audioknih nabízí přes 1800 titulů mluveného slova všech významných vydavatelů. Audiotéka je aktivní v mnoha zemích, kromě češtiny a slovenštiny nabízí audioknihy v polštině, němčině, francouzštině, španělštině, italštině, švédštině a litevštině.

Forbes

První číslo magazínu Forbes vydali v roce 1917 B. C. Forbes a Walter Drey. V češtině vychází od roku 2011. Stejně jako mateřský časopis z New Yorku i ten český přináší příběhy úspěšných byznysmenů, upozorňuje na málo zřejmé trendy v byznysu a varuje před nebezpečími. Forbes chce být nejlepším byznysovým magazínem na českém trhu, 60 procent obsahu je z prostředí českého byznysu, zbytek to nejlepší z americké edice a dalších jazykových mutací.

www.audioteka.cz

www.facebook.com/audioteka.cz

www.twitter.com/audioteka_cz

www.gplus.to/audioteka

www.youtube.com/audiotekacz