Urban Revolt Fenix Wireless: Stylový zvuk na cestách

Dordrecht/Praha, 18. března 2014 – Urban Revolt představuje zcela nová bezdrátová sluchátka Fenix Wireless. Nabízejí kvalitní a silný zvuk s technologií aptX a až 15hodinový poslech v rozsahu frekvencí 20–20 000 Hz. Vyvedena jsou v kartáčovaném hliníku, červené dekoraci a módní matně černé povrchové úpravě s důrazem na detail. O pohodlí při dlouhodobém nošení se starají luxusní měkké náušníky.   (TZ)

Kromě poslechu hudby jsou sluchátka Fenix Wireless učena i pro telefonní hovory. Za tímto účelem disponují zabudovaným mikrofonem pro hands-free telefonování. Přijímání hovorů, zapínání a zastavování hudby či přepínání mezi skladbami je možné prostřednictvím tlačítek na jednom ze sluchátek.

Bezdrátové přehrávání pomocí Bluetooth s dosahem až 10 m lze v případě potřeby nahradit dodávaným audiokabelem. Napájení baterie je prostřednictvím USB, součástí dodávky je i kabel s adaptérem pro starší typy mobilních telefonů.

Sluchátka Urban Revolt Fenix Wireless  jsou v České republice k dostání za doporučenou cenu 2199 Kč včetně DPH.

Více informací naleznete na http://www.urbanrevolt.com

O značce Urban Revolt

Značka Urban Revolt, jejímž heslem je „Express yourself“, je zaměřena na trendové lifestylové hi-tech příslušenství, jako jsou reproduktory, sluchátka různých velikostí apod. Produkty Urban Revolt se vyznačují moderními barvami, kvalitním zpracováním, a v neposlední řadě také netradičním a do detailu domyšleným designem.