Nový herní monitor Acer Predator GN246H pro strhující a ostrý 3D obraz

Praha, 26. dubna 2014 − Společnost Acer představila 3D monitor Acer Predator GN246HL. Tento nový model promění váš digitální obsah ve velkolepou 3D akci. Výrazně vylepšuje jakékoliv Full HD Blu-ray™ filmy a přináší působivé 3D hry, rodinné fotky, 3D CAD aplikace, a dokonce i 3D zdravotní analýzu. (TZ)

Predator GN246HL je prvním 24″ LED monitorem s podporou technologie NVIDIA® 3D LIGHTBOOST™. Může se pochlubit vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz pro větší hloubku a zřetelnost obrazu, což umocní zážitek z HD obsahu, který poskytne váš stolní počítač.

Absolutně plynulý herní zážitek

Kombinace prostorového vjemu, křišťálově čistého obrazu a mimořádně plynulého pohybu přináší ten největší zážitek při hraní her. Díky vysoké obnovovací frekvenci až 144 Hz zkracuje monitor Acer Predator GN246HL čas, který je potřebný pro zobrazení vyrenderovaných snímků na obrazovce. Doba odezvy pouhou 1 ms eliminuje efekt zdvojených obrysů, díky čemuž si mohou herní nadšenci naplno vychutnat rychlé akční hry s pohyblivým obrazem ostrým jako břitva.

Mimořádně působivý obraz

Acer Predator GN246HL je také prvním 24″ LED monitorem s podporou technologie NVIDIA® 3D LIGHTBOOST™ a kitu NVIDIA® VISION™ 2, o jasnější 3D Full HD snímky se pak postará počítačové rozhraní Dual-Link DVI. Tato kombinace přináší dokonalé 3D snímky, které jsou dvakrát jasnější než u jiných řešení. Predator GN246HL je díky pokročilé zatmívací 3D technologii ideální volbou pro domácí zábavu. Díky možnosti mít více 3D brýlí, které lze používat současně, se mohou hráči sejít a podělit se o své zážitky s přáteli.

Design Predator

Kromě toho, že nabídne Predator GN246HL působivý obraz, zaujme také svým vzhledem. Futuristický styl s čistými liniemi a výrazně šikmými plochami zdůrazňuje jeho silný charakter. Propracovaný design základny vyjadřuje rychlost a výkon, který evokuje dnešní rychle se měnící svět 3D her. Zapínací tlačítko dokonale splývá s poutavým rámečkem, což svědčí o důrazu i na ty nejmenší detaily při návrhu. Výsledkem je atraktivní design, který dělá z tohoto monitoru úžasný doplněk k počítači Acer Predator.

Cena a dostupnost

Monitor Acer Predator GN246HL se začne prodávat v průběhu dubna za doporučenou koncovou cenu 6 999 Kč s DPH.

O společnosti Acer

Společnost Acer byla založena v roce 1976 a zabývá se informačními a komunikačními technologiemi. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Ekologicky úsporný dodavatelský řetězec Aceru přináší produkty šetrné k životnímu prostředí – počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranicemi možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, která zaměstnává 8 000 lidí, je třetí největší firmou na světě vyrábějící notebooky (IDC 2012) a v roce 2012 dosáhly její tržby 14,7 miliard amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.