Program ‘Acer Reliability Promise’ pro malé a střední podniky byl rozšířen o stolní počítače Veriton

Praha, 26. května 2014 – Společnost Acer oznámila vylepšení programu ‘Acer Reliability Promise’ tím, že jej rozšířila o stolní počítače Veriton. Tento program je zaměřen především na malé a středně velké podniky a v současnosti pokrývá pracovní notebooky TravelMate a desktopové počítače. Jde o jedinečnou nabídku a přidanou hodnotu pro koncové zákazníky. (TZ)

Zákazníci, kteří zakoupí počítač Acer Veriton zařazený do programu v době od 1. dubna 2014 do 31. prosince 2014 a zaregistrují jej do 30 dnů, budou mít v případě uznané záruční reklamace během jednoho roku od koupě nárok na vrácení 50 % z kupní ceny.

„Cílem společnosti Acer v byznysu je pokračovat v inovacích a přicházet s co nejspolehlivějšími produkty pro malé a střední podniky až po uživatele v největších firmách,“ řekl Jakob Olsen, viceprezident obchodní divize společnosti Acer Europe. „Acer vyrábí vysoce kvalitní produkty, proto je vysoce nepravděpodobné, že se u nich během prvního roku něco pokazí. Proto si můžeme dovolit zavázat se v rámci programu ‘Acer Reliability Promise’ nejen k výměně počítače nebo opravě závady, ale také vrácení zákazníkovi 50 % ceny zpět jako odškodné za způsobené nepříjemnosti.“

Program ‘Acer Reliability Promise’ je součástí pokračující strategické investice společnosti do podnikové sféry, která se zaměřuje na firmy, veřejný sektor a SMB zákazníky. Jejím cílem je nastavit průmyslový standard kvality a spolehlivosti. Tento program byl původně zahájen s notebooky TravelMate v srpnu 2013. V současnosti jsou jeho součástí i další produkty a flexibilnější registrační proces.

Podrobnosti o novém programu:

  • Program Reliability Promise: Pokud se notebook Acer TravelMate nebo stolní počítač Veriton zařazený do programu porouchá a je v rámci záruky opraven nebo vyměněn v prvním roce od koupě, slibuje společnost Acer nejen opravu zdarma, ale také vrácení 50 % z kupní ceny zákazníkovi pro až 50 počítačů z jedné společnosti.

  • Období platnosti programu: Notebooky TravelMate − pro zakoupené a do programu zařazené produkty v období od 1. listopadu 2013 do 31. prosince 2014. Počítače Veriton − pro zakoupené a do programu zařazené produkty v období od 1. dubna 2014 do 31. prosince 2014.

  • Registrace: Zákazník musí produkt pro jeho zařazení do programu zaregistrovat do 30 dnů od koupě.

  • Produkty zařazené do programu: Notebooky TravelMate − řada TravelMate P2 včetně nového P255, řada TravelMate X3, řada TravelMate P4 včetně nového P455 a řada TravelMate P6 včetně nového P645. Počítače Veriton − řada Veriton 2 (X–M–N–Z), řada Veriton 4 (L–X–M–N–S–Z) a řada Acer Veriton 6 (L-X–M)

Podrobné informace včetně podmínek vztahujících se ke každému bodu programu naleznete na stránkách: https://acerpromise.com/

Program ‘Acer Reliability Promise’ je k dispozici ve Velké Británii, v Portugalsku, Španělsku, Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Švédsku, Norsku, Finsku, Dánsku, Francii, Itálii, České republice, Polsku a v Jižní Africe.

O společnosti Acer

Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranice možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, která zaměstnává 7 500 lidí, je čtvrtou největší firmou na světě vyrábějící počítače (IDC 2013) a v roce 2013 dosáhly její tržby 12,02 miliardy amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.