Velká obrazovka, velký zvuk

Společnost Sharp uvádí na trh nový zvukový systém 2.1 – Soundbar HT-SB60. Soundbar představuje vynikající doplněk k televizorům s uhlopříčkou větší než 60″. (TZ)

Nový Soundbar HT-SB60 Sharp v kombinaci s televizorem Sharp AQUOS, jež má impozantní rozměry, změní váš obývací pokoj ve skutečné domácí kino. Jeho rozměry a konstrukce jsou speciálně přizpůsobeny pro televizory s obrazovkou, jejichž uhlopříčka má 60″ a více.

Zvuk nejvyšší kvality generují dvoucestné reproduktory s plným rozsahem a vysokotónové reproduktory s textilní membránou s celkovým výkonem až 160 W RMS. Bezdrátový subwoofer s výstupním výkonem 150 W RMS umožní pocítit hloubku přehrávané hudby nebo zvukových efektů ve filmu.

Systém je opatřen dekodéry Dolby Digital a DTS Digital Sound, které garantují vynikající kvalitu zvuku, což umožňuje maximální zážitek při sledování filmů s těmito standardy. Reproduktor lze připojit k televizoru pomocí kabelu HDMI. Výrobce kromě dvou vstupních portů HDMI vybavil Soundbar jedním konektorem HDMI ARC (zpětný audio kanál), který umožňuje zpětný přenos audio signálu z TV přijímače vybaveného např. tunerem DVB-T. Toto řešení snižuje zbytečné množství kabelů a umožňuje ovládání hlasitosti pomocí dálkového ovladače televizoru.

Reproduktor lze umístit přímo k televizoru, použit pro něj přiloženou konzoli nebo ho zavěsit na stěnu, takže bude za každé situace působit stylově a elegantně. Zejména, když je systém vybaven bezdrátovým subwooferem.

Společnost Sharp opatřila svůj výrobek optickými a analogovými zvukovými konektory, které zaručují širokou kompatibilitu s domácím audiovizuálním vybavením.

Nový zvukovým systém Sharp HT-SB60 může sloužit jako doplněk televizorů jiných značek

Cena: 375 Euro