Společnost EMC vyhlášena 7. nejlepším pracovištěm v Evropě

PRAHA, 19. června 2014: Společnost EMC dnes oznámila, že na slavnostním vyhlášení pořádaném institutem Great Place to Work® v Římě obdržela jednu z cen Europe’s Best Workplaces pro rok 2014. EMC se umístila na celkovém cenném 7. místě mezi 25 mezinárodními společnostmi a to díky úspěchu ve 13 národních žebříčcích Best Workplace v různých zemích Evropy. (TZ)

Program Best Workplaces a jeho ocenění je měřítkem pro organizace usilující o oficiální uznání kvality svých pracovišť. Klíčem je přitom kultura, která je založená na důvěře a zapojení zaměstnanců, což se poté promítá do jednoznačného zaměření na zákazníky, vysokého výkonu jednotlivců i celé organizace a náskoku před konkurencí. Společnost EMC byla oceněna za to, že prokázala jedinečnou péči o talenty napříč svými evropskými pobočkami. To jí v konečném důsledku pomáhá zvyšovat podíl na trhu v tomto regionu.

Dnešní úspěch navazuje na rok 2012, kdy byla společnost EMC jmenována 19. nejlepším pracovištěm a na rok 2013, kdy skončila 13.

O společnosti EMC

Společnost EMC Corporation je globálním lídrem, který umožňuje firmm a poskytovatelům služeb transformovat jejich každodenní fungování a poskytovat IT jako službu. Základem této transformace je cloud computing. Prostřednictvím inovativních produktů a služeb společnost EMC urychluje přechod ke cloud computingu, a napomáhá tak IT oddělením ukládat, spravovat, chránit a analyzovat jejich nejcennější aktiva – informace – dynamičtějším, důvěryhodnějším a nákladově efektivnějším způsobem.

Společnost EMC Czech Republic je tuzemskou pobočkou americké společnosti EMC Corporation, vedoucí světové firmy v oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací. V České republice je EMC zastoupena od roku 1999 a mezi její klienty patří mimo jiné přední české telekomunikační společnosti a finanční instituce. Informace o produktech a službách společnosti EMC naleznete na adrese www.emc.com.