EMC Czech Republic má nové manažery

PRAHA, 2. července 2014: Společnost EMC Czech Republic oznámila, že jmenovala Zdeňka Hesouna (30) na pozici Channel Account Manager a Lukáše Mirovského (37) do funkce Enterprise Sales Manager. (TZ)

Profil Zdeňka Hesouna: Zdeněk Hesoun bude ve funkci Channel Sales Manager zodpovídat za vztahy s místními prodejními partnery. Zdeněk dříve pracoval ve firmě Hewlett-Packard na pozici Commercial Account Manager, Converged Infrastructure Sales Specialist a ITO Service Delivery Consultant. Nyní studuje MBA na London International Graduate School a hovoří anglicky. K jeho koníčkům patří sport, hudba a divadlo.

Profil Lukáše Mirovského: Lukáš Mirovský přichází do EMC ze společnosti Azlan-TechData, kde pracoval na pozici Business Unit Manager v divizi Hewlett-Packard. Předtím působil jako Account Manager Service Providers ve společnosti Cisco a dále jako Sales Support Director ve firmě GTS Novera. V EMC Czech Republic bude mít na starost prodej a péči o větší klienty v tzv. enterprise segmentu. Lukáš hovoří anglicky a ve volném čase se věnuje běhání, volejbalu, plavání a cyklistice.

O společnosti EMC

Společnost EMC Corporation je globálním lídrem, který umožňuje firmám a poskytovatelům služeb transformovat jejich každodenní fungování a poskytovat IT jako službu. Základem této transformace je cloud computing. Prostřednictvím inovativních produktů a služeb společnost EMC urychluje přechod ke cloud computingu, a napomáhá tak IT oddělením ukládat, spravovat, chránit a analyzovat jejich nejcennější aktiva – informace – dynamičtějším, důvěryhodnějším a nákladově efektivnějším způsobem.

Společnost EMC Czech Republic je tuzemskou pobočkou americké společnosti EMC Corporation, vedoucí světové firmy v oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací. V České republice je EMC zastoupena od roku 1999 a mezi její klienty patří mimo jiné přední české telekomunikační společnosti a finanční instituce. Informace o produktech a službách společnosti EMC naleznete na adrese www.emc.com.